• en azından entrylerinin hep aynı klavye ve dimağdan çıktığını bildiğimiz birisidir.
  • gündemde kalabilmek için kapalı kapılar ardında mordeve ile anlaşma yapmış yazar. taktik belli, mordeve onu kötüleyecek, alwayssleepy de halktan olumlu tepkiler alacak. karşılığında da özel stoğundan 400 bar çukulata verecek mordeve'ye.. işte esismen'den bir araştırmacı gazetecilik başarısı daha!!
  • hakkında bu kadar entry girilince birkaç gram kaybetti sandığımdır kendisi. yani sandığım derken, öyle sandık değil. nasıl? aynı senin kadar komik olabildim mi len? ahahaha.. neyse yeni nesiller de geldi olay butonunu bu sene yak gayrı. kendine iyi bakıyosun, öpüyosun.
  • dünya evine 07.07.12 tarihinde girmiş olan yazar... hep mutlu olun....
  • black eyed witch'in yazar olma macerasına tanık olanlar, onun zaten tanınan bir eski yazar olduğunu, o yüzden millet sırada beklerken 11. nesil olup da torpilli olarak yazar olduğunu bizzat ssg'nin ağzından öğrenmiş "kim lan acaba bu" demişlerdi. buradan anlıyoruz ki black eyed witch alwayssleepy imiş. gerçi başka bir yerden anlaşılıyordu sanki, ben niyeyse hiç şaşırmadım. biliyormuşum demek ki. ama nereden biliyorum onu hatırlayamadım.
  • seneler evvel, babamın memuriyeti vesilesiyle bir küçük bir anadolu kasabasında yaşarken komşumuz olan olveys bizim eve tebelleş olmuştu, bütün aile üyelelerini sızıntı'ya abone yapmışdı. nasıl ısrar eddiyse artık benim aslan sosyal demokrad babam bu olveyssliipi yüzünden 11 yıl sızıntı okudu.

üstelik olveys bir de kapak kızı olmuştu:
    http://img181.imageshack.us/…1/8639/arka1111vb1.jpg
  • özetle serseridir hatta yetmezmiş gibi birde delidir efendim bu olveyssilipi kişisi...
  • sürekli uğraşmaktan yorulsa da kendini motive edip yola devam edecek çıtır..
    virajı bi alamayıp iki alamayıp üçüncüde f1 pilotu çevikliğinde devam edecek hatun..
    ağzından çıkan her kelime ile mutlu eden biricik..
    o kadar zeka ve vicdanla burnunu belaya sokmadan yaşayamacağını bilmesi gereken güzel yürek..
    polyannanın çoktan karaköyde çalışmaya başladığının farkına varması gereken fıstık...
    aldığı derslerden verilenlerden daha fazlasını çıkaracak kapasitedeki 10 kaplan gücü..

bardağın yarısını dolu yarısını boş olduğunu sindirmesi gereken yavruş...

sözlüğü bırakıp giderse doğduğuna pişman edeceğim dost.
  • inanılmaz keyifli ve zekice entryler yazan kişi, sözlüğün en iyi yazarlarından biri. arkadaşımdır, çok severim, ama yazılarını okumaktan hoşlanmam anlamına gelmiyor bu; eğer kötü yazsaydı okumazdım. ama cidden çok eğlenceli ve zeki tespitlerini başkaları gibi** uzatıp sakız haline getirerek değil de, basit, sade, kendine özgü diliyle ifade ediyor. en iyi yazar ve şairler, en uzun, en komplike yazanlar değildirler. en sade şekilde, en çok kullanılan kelimelerle kimsenin ifade edemediklerini ifade edenlerdir. ben bu kızın kendisini ayrı, yazılarını ayrı seviyorum.
    yaşasın sadelik! yaşasın uyumak! yaşasın alwayssleepy! (bkz: seviyorum ulen)
  • ciddi ciddi özlediğim insan... maillerini görünce sevindirik olduğum, herbi şeydaşım cancan... 3,5 yıllık sözlük hayatımda, sözkonusu hayatın devam etmesi sağlayan çok az sayıdaki insandan biri... zekasının aşırı fazlalığından* artık şüphe etmediğim, öyle olduğunu bildiğim, entry prensesi hatta kraliçesi ve hatta şaklabanı. ne diyorum bilmiyorum ama tüm değerlerimle birebir uyuşabilen yegane insan. evet bu konuda tek. ve tekrar, seviyoum üleayn... hayallerimiz var bizim en güzelinden. gerçek olacak olan...
hesabın var mı? giriş yap