• şipşirin, eğlenmesini bilen zatı muhterem. kendisine ahada bu sözlük dediğimde bende yazmalıyım demesiyle beni mutlu eden, nice mutlu entrylere dediğim güzel insan.
  • en olmadık başlığın altından entryleri ile çıkıp da takdirimi kazanmış sonra da tanışınca pek bir sevmiş olduğum güzel insan.
    daha nice zirveler olacak, biz de en başta oturup oturup** sonradan cozutacaz beraber.
  • eksi sozluk eski rockcilardan kim kaldi zirvesi 2de nickine uygun bir şekilde zaman zaman sleepy bir moda geçen fakat isteği üzerine müziği hızlandırınca çılgın atma kapasitesi yüzeye çıkan dansa ve kahkahaya doymayan eğlence suseri.*
  • muhabbeti pek şeker
    kokusu süper
    güzel mi güzel....

şiir yazmak ne kadar zor diyorum ve yukardaki düşüncülerimi tekrar tekrar ekliyorum .*
  • demin kanıtladık ki "kalp kalbe karşı imiş" bu geç tanıştığım, süper insanla.
    "nerelerdeydin" deyip güzel günlere kaldırıyorum bardağımı tekrardan*.
  • zirvede* bir kenara ilismis oyle gozlerini kapatmis "iste abi gercek sleepy mod budur, boyle yapilir" derken ve uygularken tanıstigimiz sozluk yazari. nickinin cuk oturdugu az sayida kullanicilardan biri. eglendigini direkt belli eden bunye.**
  • son derece aktif fala inanan falsiz kalmayan kahkahalari arasinda arasira kelimelerini duyma serefine nail oldugumuz aldigi gida miktarina gore gayet zayif kisi. calisma saatleri dolayisiyla zirvelere geleme problemi yasamaktadir kendileri. *
  • istediği zaman çok nefis bunalım pozu verebilen bir kişi kendisi... yalnız fotoğraf çekildikten sonra sona erdirmeyi unutabiliyor... araştırmacı gazetecilik yönü de var ayrıca... ve bir de "bunalım mode off" olunca pek keyifli gülüyor...
  • (bkz: sleepyhead)
  • bunca zaman sonunda katilmaya karar verdiğim ilk zirvede* tanıştığım ilk insanlardan biri. diğerleri için (bkz: marla singer)-(bkz: neen)-(bkz: comandante)(her ne kadar fazla muhabbet edemesek te) ve adını hatırlayamadığım diğerleri*. kendisiyle okuduğu kitaplar* konusunda tartışmak istiyorum ayrıca.
hesabın var mı? giriş yap