• amasya elmasından yapılan bisiklet kadar ilginc değildir.

bir gaygola var dı ne oldu ona?
  • trajikomik bir olay ve haber: http://www.haberler.com/…-bisikleti-7424117-haberi/

otomotiv teknolojisi okuyan üniversite öğrencileri, hurda bir bisiklete ufak modifiyeler yapıp damacana bağlayarak "dönem ödevi"* diye kakalamış. amasya'da yeterince haber bulamayan ajans muhabiri de gelmiş bunu abartılı cümlelerle haber yapmış.

"herkes alay etti ama başardık" diyor yapan öğrencilerden biri. otomotiv öğrencisinin övündüğü şey damacana ile suda yüzdürülen bisiklet!

öğrencileri ayıplamıyorum, ufukları bu kadar olabilir. ama türkiye'de üniversitelerin düştüğü düzey işte bu bisikletin bile altındadır.
  • elmadan yapılmadığı sürece ilgimi çekmeyecek bisiklettir.
  • yaptıkları tek şey suyu köpürtmek gibi geldi bana ama zaten beni en çok çeken arka tekerin suyu köpürtmesi oldu. anlayamazsınız.
  • millet osurukla çalışan araba yapsın bizde damacanalı bisiklet....
  • bisiklet yapmasinlar da ne yapsin bu cocuklar yahu, bolumlerinde kiz ogrenci olsa boyle mi olurdu?
  • sorumluyu buldum; teknoloji ve inovasyon kulübü

"öğrendikçe, öğrettikçe büyürüz, öğrendiğimiz kadar büyürüz."
  • binmeden önce bi siklet dedirtebilecek olan nesne.
  • deneme yüzüşünü başarı ile tamamlayan modifiye bisiklet. ön ve arka tekere eklenecek vantilatörlerin ardından uçuş testleri de tamamlanıp seri üretime geçeceği bildirilmiş.
  • ilkokul teknoloji ve tasarım dersinde değilsiniz. sadece yaptık demek için yapmayın.

biraz tutkulu olun.vizyoner olun.
hesabın var mı? giriş yap