• 86 dogumlu meksikali kanat oyuncusu. atlasta top kosturuyor. artan bir popularitesi var. ispanyol kulupler simdiden pesinde, bunun yanisira italyan ekiplerinden de teklif aliyormus. yakin gelecekte avrupa futbolunda izleyebiliriz. cok hizli ve iyi driblingleri ile rakibi afallatan bi stili var.
  • gold cup final maçında amerika'ya itelediği gol meksika'nın kupayı almasına yetmemiş. ismi giderek daha fazla duyulmaya başladı. yakında avrupadan bir takım bu arkadaşı alıp sol kanadın anahtarını kendisine teslim edecek gibi.
  • 7 milyon euro ya deportivo la coruna ya 5 yillik imzayi atmis sol kanat.
  • deportivo’nun meshur ettigi valeron,sergio,tristan ve luque dörtlüsünden sonra bu takıma gelmis en yetenekli futbolcu.ayrıca meksika milli takımınının da carlos vela ve geovanni dos santos ile kuracakları şeytan üçgeni düşünüldüğünde 2010 için ciddi şekilde umutlanmasına sebep olan oyuncudur.
  • adı galatasaray ile anılmaktadır.
  • fenerbahçe'nin gelecek sezon için ilgilendiği duyulmuştur.
  • football manager 2007 oyunun efsanelerinden deportivo forması giyen meksikalı futbolcu. boyu 1.69 dur. 28 eylül 1986 guadalajara, meksika doğumludur.
  • ayagina carpan topun bile tehlike yarattigi uber yetenek. messi disinda apacilerin buyuk sefi de dahil olmak uzere topla boylesine cabuk hiz degistiren ve hizli adam gecen, ayni zamanda da topa iyi vurmasini bilen baska futbolcu gormedim.
  • "başkanım beni al"

ünal aysal'a.

ahh ahh fotomaç gazetesinin başlıklarını şimdiden görüyorum!
  • galatasaray'a gelirse harbiden müthiş bir transfer olur. neyse ki gelmez.
hesabın var mı? giriş yap