584 entry daha
  • buyuk ihtimalle biraz once barcelonadaki son macina cikan kadife bilekli efsane. sahayi goz yaslari icinde terk ederken tum stad ayakta alkisladi. barcelonada bir devir sona ererken biz de yaslaniyoruz be sozluk
  • bugün barcelona belki de onun hatırına 2010 dan bir resital sundu. tüm vicente calderon ayakta alkışladı. ispanya ' ya veda eder gibi oyundan çıktı.
  • futbol kariyeri boyunca, onlarca farklı takımın taraftarlarınca alkışlanmayı başarmış yaşlı kurt.
  • yaşlandığımı hissettirdi.son yıllarda izlediğim en yetenekli ispanyol üstdüzey oyuncu.
  • xavi'den sonra kendisiyle de veda vakti geldi sanırım. barcelona'da çöküş hızla devam ediyor. henüz xavi'nin boşluğunu dolduramamışken iniesta'yı da kaybediyoruz. inanılmaz teknik, inanılmaz zeka, inanılmaz vizyon. izlediğim en iyi orta saha oyuncusu idi kendisi. kral kupası finalinde oyundan çıkarken gözlerinin dolmasıyla beni de duygulandırdı kaptan. sen de gitmeseydin ne olurdu sanki.
  • ulan bu adam hakkında ne yazılsa eksik kalır. her şey için teşekkürler kaptan kupayı kaldırdığımıza sevinirken gözyaşları içinde oyundan çıkman bana kupayı unutturdu keşke 1 sene daha kalsaydın keşke...
  • bana futbolu sevdiren gerçek efsanelerden biri. hayatımda izlerken en çok keyif aldığım sporcu. tam bir zeka küpü. vücudunun her yeriyle çalım atabilen, sahadaki diğer herkesten daha fazlasını ve daha ilerisini gören, yaratıcılık kelimesinin içini taşıra taşıra dolduran bir sihirbaz. lionel messi ile birlikte modern zamanların en yetenekli futbolcusu.

canım sıkıldıkça açıp videolarını izlerim ve her izlediğimde ilk defa izliyormuş gibi keyif alırım. çin’e giderek bir bakıma futbolu da bırakmış oluyor aslında ama ben onun futbolunu hiçbir zaman bırakmayacağım. onu çocuklarıma anlatacağım.
  • dün gece sakatlık mı geçirdi? eğer geçirmediyse neden oyundan çıktıktan sonra ağladı?
    son maçı bu olamaz, daha 4 lig maçı var ki biri real madrid ile oynanacak.

diğer maçlarda oynamasa bile bernabeu'da kesin oynamalı, muhtemelen şampiyonluğun kesinleşeceği yer olması ve iniestanın resmi maçlarda barcelona forması ile madride karşı son maçı olması nedeniyle ne olursa olsun orada oynamasını isterim. ayrıca madrid taraftarlarının onun hakkını teslim edeceğini ve istisnasız hepsinin alkışlayacağına inanıyorum. o sahneyi görmeyi herkes gibi bende acayip çok istiyorum.

son maçından sonra hep beraber güzellemelerimizi unutamadığımız maçlarını yazarız ama bana göre gelmiş geçmiş en zeki 5 oyuncudan biridir. bir diğeri ile kariyerlerinin sonuna kadar beraber oynamış olması da ayrı bir keyif oldu. beraber sundukları resitali bırakarak sonlandırıyorum entry'i.

insane

edit: adını yazmakta zorlanacağım bir yazarın hatırlattığı üzere barça maçı içeride oynayacak. en büyük rakibinden alkış alıp öyle bitirse resmi kariyerini çok daha hoş olurdu. jubileye kısmet inşallah.
  • bu adam bir efsane pamuk ayaklı yaşlı kurt
160 entry daha
hesabın var mı? giriş yap