• bana mesaj yoluyla küfür edip, hemen ardından da mesajlarımı engelleyerek benden kaçmaya çalışan korkak yazar...

yavrum yazık ya... küfürlerine vereceğim karşılıktan ölümüne tırstığı ve hatta ödü patladığı için panikle mesajlarımı engelledi eleman. kendisine nasıl bir korku verdiysem artık...

korkma gel bi şey yapmayacağım... gel... gel...

(bkz: yusuf yusuf)
  • angut sevmez. öküz terbiyecisi değildir. hobim değil. küfür-hakaret edersen alacağın karşılık da kısmet olmaz söyliyim: ağzıyla söyleyecekleri bitince eli çüküne giden sert erkek müsveddelerinin hele hiç. (bkz: nedensellik)
    (bkz: #21915784) (bkz: #23006194)
  • mesaj yoluyla "ağzının" payını verdiğim yazar müsveddesi...

(bkz: anladın sen)
  • sözlükte yazdığı uyduruk bir entry'nin bile arkasında duramayan ve entry'sinin silen omurgasız bir kişinin avukatlığına soyunarak:"bakın siz o'na hakaret edemezsiniz tavam mıııııı?" diye bana attığı mesajın karşılığında aldığı: "sen işine bak, karışma" uyarısına rağmen akıllanmayan, boyundan büyük, hakaret içerikli sözlerle bana mesaj atmaya devam eden, benden "ağzına" layık bir cevap aldıktan hemen sonra da kendi terbiyesine uygun bir küfür edip, alacağı muhtemel cevaptan tırıs tırıs tırsarak mesaj yoluyla beni engelleyebilecek kadar muhteşem bir karaktere ve akıl almaz bir cesarete sahip olan insan.

yalnız bilmesini istediğim bir şey var, ben o'na mesaj yoluyla söylediğim şeyi, yüzüne de söyleyebilirdim. isterse en kısa zamanda bunu deneyebiliriz...

ama o bana söylediği şeyi yüzüme söylemeye kalksaydı eğer, ben o'na oracıkta o söylediğim şeyi yapardım. isterse bunu da deneyebiliriz ki teklifim hala geçerlidir...

dediğimi yaparsak çok mutlu olacağına emin olabilir. belki de saldırganlığının ve kafayı köpeklere takmasının sebebi dediğim şeyi benim yerime havlama sesini duyduğu yakınlarındaki o malum köpekle birlikte yapmaya çalışıyor olması da olabilir. bilemedim bak şimdi...

ama dediğim gibi teklifim geçerli... hiç merak etmesin, çok memnun kalacağına emin olabilir... hatta bi daha köpek lafı bile etmeyecek, havlama sesleri duymayacak ve o yakışıksız köpek takıntısından da vazgeçecek söz veriyorum.

ama tabii nerden onda o cesaret? önce iğrenç bir küfür edip, hemen ardından karşı tarafın mesaj atmasını engelleyecek kadar ödlek birisi bu neticede...

yazık valla...
  • hala malum konudaki teklifimi kabul etmesini beklediğim yazar. bence ağzının tadını bildiği için dayanamayıp kabul edecek, şimdiden afiyet olsun kendisine...

(bkz: tadı acı ama seni iyileştirecek)
  • lola diyor ki, ‘‘merak eden olursa diye söylüyorum, ilkokul üçte kullandığım atarinin markası sonikti’’. hemen sonra iki tane cevap geliyor söylediğine. ilki: ‘‘atarisini merak etmediğim yazar’’, ikincisi: ‘‘atarisini merak ettiğim yazar’’.
    bu iki cevabı müteakip lola’dan ses geliyor: ‘‘gerizekalı! angut! dümbük!..’’
    gerizekalı kim? atariyi merak etmeyen. ha ya. gerçek hayatta lola atarım şuydu diyince herkes hazırolda ‘‘ay göstersene atarini, çok merak ediyorum’’ dediği, hiç kimse ‘‘banane lan atarinden’’ diyemediği için sadece düşünce olarak varolduğu bu yerde lola’yı ateş basıyor anadın mı. çünkü lola, gerçek hayatta gerektiği zaman çıkarır adamın ağzına verir. çünkü lola mermerdendir, bir şehir maymunudur ve kimse ona yüz çeviremez. birisi lola’nın atarisini merak etmezse en iyi ihtimalle gerizekalıdır o. kesin. merak ederse bir şey yok. tamam. lola herhangi bir şey yazmak için kimseden izin alacak değildir ama herkes ondan izin almalıdır yoksa zekası gider.

de yani şimdi eşek kafalı, özel mesajlarından alıntı koparıp, ben inanıyorum o halde doğrudur diye anırdığı için üzülecek değildir (kendime dönüyorum burda). bilakis; şöyle etti, böyle dedi, bunu dedim, onu dedi diye sayıklayan düdüğün dırdırına-dedikodusuna-acılarına-imalarına-tehditlerine gülüyor şüyan. ‘’kan çüküme yürüdü. aklım da az, ne yapmalıyım*?’’ın tercümesi bellidir.
    (bkz: #5709540)-(bkz: #5300722)

(bkz: kudur da başını ye)*

ek 1: durup durup adet kanaması geçiren mongol oğlan tırslamasını gördükçe neşem yerine geliyor. ‘‘işimi gören organım var ağzına almak ister misin?’’ diyip, aldığı ‘‘anan alsın, o çok sever’’ cevabı için savcıdan medet uman, sokakta gezinirken hırsından yerdeki taşları ısıran it,
    işimi gören organdan kastım meme başımdı, belki sever diye düşündüm, kalktı ağleme küfletti mi diyeceksin savcıya? ha olur, iki behzat ç. izledin, savcı diye karşına esra çıkar zannediyorsundur; ama şabancım sana tavsiye: esra yok behzat var, işine gelirse*.
  • bunun gibilerle edilen münakaşanın yanında liseli kavgası bile daha düzeyli, daha medeni kalır.

bi kere hiçbir liseli küfür edip ayakları götüne vura vura ortamdan kaçmaz. küfürünü eder sonra da ya ettiği küfürün karşılığını afiyetle yer ya da dayak yer.

ama işte bunda o bile yok. bir liseli kadar bile değil bu...

en adi, en kalleşçe küfürü edip: "eh tamam bitirdik ehüehehe" diye utanmadan kaçar. tırsaktır, tırsak... ettiği küfürün karşılığını alacak kadar bile yüreği yoktur... acınacak haldedir.

mesaj engelini kaldırsın da baksın bakalım ben ona bilmediği ne küfürler öğreteceğim, kimlerin halini hatrını soracağım, icabında iletişim bilgilerimi vereyim, görsün baksın o zaman kim liseli, kim ilkokullu kalacak...

gerçi ben de bunu engelledim, güvenilmez bunun gibilere çünkü yine küfredip, kaçabilir. ne de olsa vurup-kaçmaktan ötesini beceremez bunun gibiler...

sivil hayatta "gık!" bile diyemeyecek tipler klavye başında nelere cüret ediyorlar hayret gerçekten...
  • bir sıcaklık var andrey bolkonski yazılarında. bir dönem cyrano yetmezliğime deva olmuştu, öyle bir sıcaklık.
  • gelir gider dengesinde düzensizlik var. biz hayalet avcısı değiliz senyör?
  • "bu" ya da "bu"nun sözlükteki işe yaramaz kankileri beni liseli gibi moderasyona şikayet edip, sürekli şikayetleri reddediledursun, aileme mesaj yoluyla ettiği küfür yüzünden kendisini savcılığa şikayet etmediğim için pişmanım.

halbuki evine karakoldan tutanak geldiğinde işte o zaman görecekti ebesinin şikayet butonunu...
hesabın var mı? giriş yap