• hhaaaaooooooooo haaaaanıııı tuuuuuuuur hıaaanııı tuuurrrr şeklinde giden kulak tırmalayan, kendini camdan aşağa atma isteği uyandıran, beyin yakan bir reklam.. ajansını tebrik ederim varsa eğer zira dayı oğluna yaptırılmış gibi de duruyor
  • valla benim 3 yaşında ki oğlan akşama kadar anı turrr diye geziyo ortada, bence oldukça yerine oturmuş sözlüğe konusu bile açılmış reklam.

oturduk anı tur konuşuyoruz daha ne olsun.
  • galiba bu reklamı bir tek ben beğendim *

bu reklamda niyeyse bir 90'lar havası alıyorum, saçma sapan bir sese gayet basit bir görüntü eşlik ediyor diye böyle düşünüyorum sanırım.

bu arada 90'ların sonunda doğmuş bir ergenim, o yılları hatırlamıyorum aslında. ancak bu o zamanları sevmeyeceğim anlamına gelmiyor elbette.

edit: ulan herkesin yalnızca çoluğu çocuğu etkilenmiş reklamdan. zeka yaşımdan şüphelenmeye başladım*
  • ara ara cikan karelerde...
    kadının arka dişlerini photoshopla silmişler.
    neden yani?
    bir ben mi takıldım buna?
  • şahsen beynimi "sadece ben mi amentu, amentu anlıyorum lan?" şeklinde yakan reklam.
  • tespit gibi tespittir.
    her çıktığında mavi ekran veriyorum, yemin ederim lost'taki dharma initative'in beyin yıkama videosu gibi amk.
  • çocuklarda hipnotik etki, büyüklerde panik atak oluşturan bir reklam olduğuna göre hedef kitlede ufak bir yanlışlık yapılmış demektir.
  • benim çocuğumun ve birkaç arkadaşımın daha çocuğunun televizyonda her çıktığında ekrana sabitlenmesine, bütün gün "anıııı tuuuur" diye dolaşmasına yol açan reklam.

özellikle çocuklarda dikkati cezbetmesi ve müthiş derecede akılda kalıcı olması başarılı bir reklam olduğunu gösteriyor. hatta tatil bakacaktım ve ilk açtığım sayfa anı tur oldu bilinçsizce. demek ki işe yaramış...
  • bu reklamdır
hesabın var mı? giriş yap