13480 entry daha
  • içinde yaşayanların özel bir deneye tabi tutulduğunu düşündüğüm şehir.

düşünsenize her türlü hava durumu var bu şehirde. ekstrem sıcaklar, deli gibi esen rüzgarlar, aşırı kuru soğuklar, kırkikindi yağmur fırtınaları ve doluları, son yıllarda azalsa da diz boyu kar bırakan tipiler, meşhur 2007 su kesintisi.

30 senedir buradayım her şeyi gördüm lan. sıradaki ne tornado falan mı? volkan patlaması mı? uzaylı istilası mı? uzaylılar bahçeye inse mahallenin veledleri diye kovarım hepsini.

nükleer bir patlamadan kurtulacak iki tür vardır: hamam böcekleri ve biz ankaralılar.
  • ilk defa acik cam kapidan eve sicak hava üflediğine şahit olduğum şehir. inanilmaz...
  • canım şehir.

burada yaşamayan, anılar biriktirmeyen, dostlar edinmeyen kimse sevemez ankara'yı. ahh senden ayrı düşmek ne zor. buram buram hasret içim.
  • canım şehrim. 5 günlüğüne uzak kalsam dahi özlüyorum garip bir şekilde.
  • öldürdü bugün ama şimdi ağlıyor, hata yaptığını anladı
  • 1 saat önce kendi evimden baba evine gitmek için dışarı çıktım bin pişman oldum. dışarı çıkar çıkmaz yüzüme alev vurdu normalde de boktan bi sıcağı var şehrin ama ben böyle sıcağı görmedim
  • bugün 39 derecede market torbaları ile yokuş çıkmak zorunda kaldığım şehir.

öyle böyle değil götünüzden ter geliyor sonra götünüzdeki ter buharlaşıyor tuzu götünüzü acıtıyor. yine de severiz. kışını da yazını da.
  • özlediğim şehrim. iyisiyle kötüsüyle her anım burada benim...
  • memur kesiminin çok iyi,kibar ve anlayışlı olduğunu düşündüğüm şehir.
  • hayatımın en kötü anılarına tanıklık eden 18 senemi geçirdiğim parklar ve avmler hariç hiçbir sosyal aktivitesi bulunmayan bir orta doğu başkenti
12505 entry daha
hesabın var mı? giriş yap