• basligin tam adi: "ankara'da sahibi olen sekiz yasinda ki kedinin sahiplendirilmesi meselesi" olacak.

gelen mesajlardan birini rica uzerine buraya tasiyorum. yardimci olursaniz cok sevinirim. ki inaniyorum olan biri cikacak.

"caylak olduğum için malum entry yazamiyorum ama sahiplendirmek istediğim bir kedi var. sosyal medyada gunlerdir paylaşılıyor ancak kimse istemedi.

sahiplendirmek istedigim ve baktigim 40a yakın kedim var. bu tabi siradan bi durum ve hiçbirisi cins olmadığı icin insanlar ilgilenmiyor. ama bir şekilde besliyorum elimden geleni yapiyorum. bunu yazma sebebim de bunlardan birisi icin degil baska bir kedi icin gerçekten mecbur kaldigim icin size yazdim.

ankara'da sahibi ölen sekiz yaşında bir kedi var. sahibi ölünce akrabalari kediyi sokaga birakti. sekiz yildir sokak gormemis, nasil yaşayacağını bilmeyen bu hayvanı karsi apartmandan birisi apartman bahcesinde gizlice besliyor. ama evinde iki kopek bir kedisi var o da alamiyor bu yuzden. hayvanin dişleri bile dökülüyor yaşlılıktan. cok uysal cok sakin bir kedi.

belki siz paylaşırsanız eksi sozlukten birisi ister diye düşünüyorum. paylasabilirseniz cok sevinirim.

bal kedinin fotolarinin linki:

bal kedi 1

bal kedi 2"

edit: anlatim bozuklugu
  • birileri görsün lütfen
  • dedeye sahip cikan olmadi henuz, dedeye sahip cikin.
  • (bkz: up)
    kesinlikle sokakta yapamaz bu can. bir kişicik yok mudur koca ankara'da.
  • sokakta ölür bir gün bile dayanamaz. tek kedili eve en uygun arkadaş hem yaşı ileri hem de eve alışık.
  • sokakta kış soğuğunda yaşayamayacak olan minik can.
  • ekşinin gücüne inanıyorum bu gece sahiplendirilecek.
    (bkz: up)
  • up.
hesabın var mı? giriş yap