1. eminönü alt geçidinde mis lahmacun ve soğan kokuları arasından geçerkene tepede dönen helikopterler ve şakira bebekleri vb. alakalı obje arasından nasıl olduysa ben ve saz arkadaşlarımın ilgisini çeken,dans temalı klipleriyle bizi bizden alan ankaralı müzük sanatçısı.
  2. flash tv deki programı yüzünden artık gazionoya çıkmayan bizleri üzen bestekar, saz ve ses sanatçısıdır. bilemiyorum, leyli leyli, bulamadım ı candan okur. dinlenmesi gerekir. azer bülbül le olan düeti de harikadır!

edik büdük: eydost ta çıkıyor.
  3. ocak 2011'de çıkan ankara'nın bağları albümüyle kalitesini tam anlamıyla göstermiş bir ankara adamı. albümden; saracaksan gel ve ankara'nın bağları parçaları çok keyifli. ara sıra dinleyince eğlenceli oluyoru. yani keyifsiz giden bir düğünde at bu ikisini playlist'e arka arkaya, oynaya oynaya gerdeğe varırsın, o derece etkili. tabi çok da bokunu çıkarmadan dinlemek gerek, mesela ben az önce ofiste dinlemeye kalktım, tek amacım sürekli çalan cep telefonlarına ankara havası ile karşılık vermekti, direktör az daha veriyordu elime ankara havasını. pes etmek yok. behzat amirimle yakalanan ankara havası'nı müzikle güçlendirmeye devam. haydii goçlar.
  4. gayet nezih bir grupla bir yerde otururken hiç beklenmeyen bir arkadaşın cep telefonundan ankara'nın bağları'nı çalması ile keşfettiğim adam.

lan bu adamın bu parçası öyle bir hava veriyor ki, hem kalkıp oynayasın geliyor hem de adamı hüzne boğuyor öyle bir tınısı, öyle bir yorumu var.

ha bir de durup dururken rakı içesi geliyor insanın...
  5. zearhoş deyisi ile beni benden alan angarali zanatcı. varol goççummm.
  6. çok yanık bir sesi olan adam. ankaran'ın bağları'nı başkası söylese tereddütsüz kalkıp oynayasım gelirdi ama bu adam'ın sesinden buram buram acı geliyor, hüzün geliyor. daha iyi anlamak için ucu yanık mektup yorumunu dinleyin ve tiz'e çıktığındaki duyguyu kubat'ı çok sevsem de, onun yorumunda bulamazsınız.
  7. aldığım bilgilere göre kendisinin torunu varmış. beyler adamın şu an arkasında biri sarışın biri esmer iki tane cillop gibi kız dansediyo. mick jagger görse ağlar, steven tyler duysa saçın başın yolar. gurur duyuyom senlen coşgun!

ankaralı coşkun hakkında bilgi verin