• gün gelip devran dönende "annefenasosyaloldum, kızlar ortam filan süper!" demesini umduğumuz endüstriyel atık.
  • kaliteli yazmaya çalıştığını anladığım yazar. o yüzden yılan bile dokunamaz.
  • size verdiği otobus kartı sayesinde, cüzdanınızı kaybetmenize sebep olabilecek güce sahip, ailenizin yegane süper kahramanıdır.*
  • yeni bir sekizinci nesil yazar, hoşgelmiş.
  • (bkz: deynek)

lan bir adamın iki işinden biri doğru düzgün gitmezmi.* *
  • yilan tarafindan bile iplenmeyen adamdir efendim.
    şöyleki;

ailenizin kahramani annebenasosyaloldum sabah gec kalkarak ilk dersi kaçırmış aman diğer 3üne* ne gidicem diyerekten oyun oynamaya başlamıştır.gel zaman git zaman havanın güzel olduğunu farkedip lan bari öğleden sonra derse gideyim yolda birilerini görür çimlerde yayılır onu da ekerim zaten diyerek zar zor bilgisayarın başından kalmış ve dışarı cıkmıstır.
    sıcak iklimde yaşamaya alışkın herkes gibi şu bozkıra güneş vurması keyfini yerine getirmiş, mp3 playerinin da dünyanın en güzel sololarından birini çalıp kıyak geçmesinin ardından daha bir neşeli yürmeye başlamıştır.

öyle avanak avanak sağa sola bakan kahramanımız yada bahtsız bedevimiz annebenasosyaloldum birden sağ ayağının basmak üzere olduğu noktada bir şey olduğunu farkeder ve gayri ihtiyari ileriye atmak üzere olduğu adımı s.ktir edip geriye doğru zıplar.aynı anda bizim bedeviyi gören delikanlı yılan kardeşimiz kafasını kaldırır ve ağzını açarak saldırı pozisyonu alır ama gel gör ki ailenizin kahramanı henüz bu gördüğünü dahi anlamdıramamışken geriye doğru ikinci artistlik zıplayışını da gerçekleştirmiş aval aval yilan abimize bakmaktadır.
    ardından yılan abimiz:
    -s.ktir et bu salağı benden daha cok korktu o mal hadi gene iyi günüme denk geldi başka zaman olsa üzerime basmaya calışmak neymiş ben ona gösterirdim,
    diyerek korkusuzca yoluna devam etmiş avanak aptimiz annebenasosyaloldum da arkasından boş boş bakmıştır.

p.s.:ardından sözlüğü açtığında ilk girdiği başlık da zehirli yilan saldirisinda yapilmasi gerekenler olmuştur aynı zamanda.

edit büdüt:lan yeniden okuyunca farkettim amma tırsmışım yaw olayı sıcak sıcak yazayım derken burdan bile belli etmişiz. delikanlı yılan abimiz ne lan*
    edit büdüt 2:söylemeyi unutmuşum bu olay türkiyenin en büyük üniversite kampüslerinden birinde olmuş olup olmamış olsa şaşırmış olurduk.yada onu gibi bişe işte...
  • issiz bir icki masasina dusersem yanima almak isteyecegim 3 kisiden bir tanesidir bu adam efenim. saygilar.
  • bazen gerçekten hala ben miyim diye düşündüğüm yazardır.
  • yaşça olmasa da ruhen dükkanında konuklarına kahve ısmarlayan ve çocuk okutan tonton amca kıvamına gelmiş de haberimiz yokmuş.*
hesabın var mı? giriş yap