• kapasitesi olmayan şahıs.

(bkz: engelle)
  • hayatta herhangi bir başarısı olmayan ve olanları kıskanan bir başka loser. sözlükte çok var bunlardan.
  • adamın hammaddesi. kendisinin en güzel yanı çocukluktan tuttuğu takıma saplanıp kalmaması ve yanlışından dönerek o takımı tutmaktan vazgeçmesidir. hem kendine büyük bir iyilik yaptı, hem de galatasaray yeni bir aslan kazandı*
  • çocuk gibi metin içinde hatalar arayan ve bulduğunu sandığı hatalarla insanlarla dalga geçtiğini sanan, kişisel gelişimini tamamlayamamış ve mesaj yoluyla insanları taciz edip engelleyen bir adet boş.
  • ben hayatımda kendisi kadar gerçekçi bir fenerbahçeli görmedim. (eski fenerbahçeli diyelim çünkü artık galatasaraylı*)

yine sözlükte konuştuğum fb'nin mevcut durumundan artık utanan ve 5 yıldız isteğini ezikçe bulan bi fenerli arkadaş daha vardı ama o lanet olsun böyle takıma diyerek direkt futbolu takip etmeyi bıraktı. anomimfotografci ise galatasaray'a sempati besleyerek kelimenin tam anlamıyla doğru yolu buldu ve imana geldi*

kendisi çok şanslı çünkü birçok insanın yıkamadığı tabuyu yıktı ve tuttuğu takımı değiştirdi. spor yazarı uğur meleke bir programında "insanlar din değiştiriyor, yeri geldiğinde cinsiyet bile değiştiriyor, ancak takım değiştiremiyor, bu konuda gereksiz bir tutuculuk var" minvalinde şeyler söylemişti. durup düşünüldüğünde çok haklı, cinsiyetin bile değiştiği ortamda sırf baban seni fenerbahçeli yaptı diye fenerbahçeli kalmak zorunda değilsin. bu lekeyi ömür boyu taşımak zorunda değilsin. futbol, keyif almak için takip edilir. fenerbahçeli olmak insana sadece eziyet veren bir durum ve bakıldığında her anlamda utanç verici bir olay.

işte anomimfotografci da bu lekeyi hayatından kazıyıp atmayı tercih etmiş, tabularını yıkmış, fenerbahçeli olmanın getirdiği psikolojik yıkımlardan kurtulmuş ve bundan sonra hayatına galatasaraylı olarak devam edecek olan bir yazar kardeşimiz. kendisine aramıza hoşgeldin diyor ve türkiye'nin tek büyük kulübüne ve camiasına dahil olmasıyla birlikte nice başarılar yaşamasını temenni ediyorum*
  • benim hatamdan oldu diye tahmin ediyorum zira boykotta epey entry sildim, halen de yazmıyorum fakat bu yazar hakkında yazdığım entry'nin silindiğini fark edince bir istisna yapabileceğimi düşündüm.

ayıp olmasın, buraya tekrar ekleyim:

tanım:
    --- spoiler ---
    eğitimsiz, ciddiye alınmaması gereken ve özelden küfür eden yazardır.
    nitelikli ve donanımlı biri olduğunuzu düşünüyorsanız iletişim kurmamayı tercih edebilirsiniz.
    --- spoiler ---

biraz da olsa onuru varsa küfür etmedim desin, ben de müsaadesiyle yazdıklarını buraya dökeyim. insan karakterini bu tip durumlarda dışa vuruyor.

daha önce de yazdığım gibi, iletişim kurmamayı tercih edebilirsiniz.

edit: uçurulmam gerektiğini nick altıma yazmış. özelden küfür eden kendisi, uçurulması gereken benim. kafalar pırıl pırıl.
  • değişik bir tarzı var, entrylerini severek takip ediyorum.
  • ben sevdim bu elemanı... tarzı hiç fena değil... ekşi sözlük hiç bir siki beğenmeme timi üyeleri beğenmemiş olsun...

aynen böyle devam dostum...
  • gerçekten sözlüğe yıllarını vermiş, büyük yazar.
  • "çoğunluk bu şekilde düşünüyor üzgünüm" deyip beni engellemiş yazar. bu ülkede çoğunluğun aptal olduğu bilgisi zaten vardı bende. yine de teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap