şükela:  tümü | bugün
  • konaklama,yeme içme,gezme görme anlamında ihtiyaç olan tavsiyelerdir. bana verilirse ben de önümüzdeki sene başkasına veririm hiç çekinmeden,kıskanmadan.
    (2 yetişkin 1 bebek)

1- öpülmeden ısırılmadan nerelerde konaklanabilir. azami 3 öneri
    2- kusturulmadan cüzdanı kaptırmadan nerelerde yenebilir. azami 3 öneri
    3- kaybolmadan köprüden dolaştırılmadan nereleri gezilebilir. azami 3 öneri hadi bu 5 olsun.

edit: düzelt dediler düzelttim "bende"

edit 2: özelden bir çok yazar arkadaşımız önerilerini yazıyor. hepsi sağolsun. kesinlikle hepsini değerlendiriyorum. hatta word'de derli toplu bir liste yapacağım kendime.
    edit 3: kaputaş'a gideceğim zira gitmezsem dayak yiyeceğim gibi.
  • gitmeyin çomar dolu.

lüks aracınız (bmw, mercedes) varsa gitmeyin, kıskançlıktan çiziyorlar arabanızı. yanlış yere park etmediğim halde ettim diye kavga ettik kaç kişiyle.

akşam kaş merkezde birkaç mekan var, meşhur. önünde kuyruk oluyor giremiyorsunuz. sıcakta telef oluyorsunuz.

kaputaj plajina girmeye yüreğim kaldırmadı. yolun her tarafına araba park edilmiş, tipik görgüsüz insan davranışını görünce geçtim gittim uğramadım bile.

villaniz varsa gidin. denizi güzel. karetta karettalar yok edilmeden onlarla beraber yüzün. kimseyle muhattap olmazsanız güzel.
  • kendi payıma,

çukurbağ yarımadası otellerinden birini tercih ederim,
    tekne turuna çıkarım,
    akşam kalkan'da bir restaurantta akşam yemeği yerim,
    kaş'ın merkezinde güzel mekanlar var oralarda bir iki akşam geçiririm, falan filan...

ayrıca lüks sayılabilecek bir araçla gittiğim kaş'ta şimdiye kadar hiç olumsuz bir şey yaşamadım.

kısaca kaş güzel, keyifli bir yer ve her zaman öncelikli tatil bölgemdir.
  • kaşa giderken göz çıkarmayın.