• ronaldinho-eto-villa 3lusu yapcaklar ileride. henry birakti di mi futbolu yoksa onu da alirlardi. playstationda takimimiz belli.
  • bu sezon can arat, mehmet sedef, kadir bekmezci, samuel eto'o ve ronaldinho'yu aynı anda sahaya sürebilecek kulüp. çok bakınca kör olunabilir diye düşünüyorum.
  • emrah başsan'ın kendisini messi zannetmesi için büyük masraf ediyoruz.
  • antalyada okumamın tek güzel yanı olacak bu sene
  • ileri uca bunları yapıyorsan defans ve orta sahaya da kalbur üstü bir kadro kurman lazım . şimdilik celustka ve cisco transferleri bunu gösteriyor , iyi de bir kaleci lazım m'bolhi ile anlaşsaydık keşke
  • bence delirdiler. bu sene süper lig'e yükselen bir takımın petrol zengini arap şeyhi takımları gibi 35 yaşlarında yüksek maliyetli transfer yapmasının başka açıklaması olamaz. paranız varsa da olamaz. o paralarla seni bu sene ligde tutacak, önümüzdeki senelerde de rahatlıkla baş altı yapabilecek 3-4 transfer yapabilirsin.

ha bu transferlerle de kesinlikle küme düşmezler. eto bu ligde 10 golün altına düşmez. ronaldinho da asistleriyle birlikte 20 golün altında katkı yapmaz. yani sırf ikisi antalya'ya 25 puan üzerinde kazandırır. ligi ilk 8 içinde tamamlarlar diye düşünüyorum. ama geleceğe etkisi ne olur, hiçbir şey.
  • şu an pahalı transferler yapılarak içi boşaltilan kulüptür.

sonu sakaryaspor veya göztepe gibi olacaktır maalesef. bu tarz kulüplerin başarı elde etmesi pahalı futbolcular alarak değil de altyapısından oyuncu yetiştirerek olmalıdır.

yaşı geçmiş yıldızlara bu kadar paralar verileceğine altyapıya yatırım yapılsa emin olun gelecekte hem türk futboluna katkıları daha fazla olur hem de kendi kulüplerine.
  • teknik direktörü yusuf şimşek'tir.
  • futboldan çok şehir turizmine katkı sunmaya çalışan spor kulübü.
  • -ben bugün bi haber aldım. onur abi, bilmiyorum. %99 doğru deniliyo... ispanya'dan arkadaşımla konuştum... messi bitmiş...

+ha antalyaspor'a geliyo.

-bitmiş...

+hayırlısı olsun.

-hayırlı olsun antalyaspor'a...
hesabın var mı? giriş yap