• resmen kanım dondu. bu nasıl bir öfke !

https://twitter.com/…?s=46&t=md2b8y4urwu-jt3dmut1ow

moderatörlerden başlığı “boşandığı eşini” veya “eski eşini” diye değiştirmesini rica ediyorum.
  • haberi şimdi gördüm. aklım almıyor gerçekten artık... amaç ne? dert ne? bırak abi giden gitsin? neyin derdindesin sen? kızın babasına ayrı, kıza ayrı üzüldüm. adamı tutmak için ne kadar çaba gösterdi baba... ama olmadı... kendisi de öldürüldü...

artık bu tarz cinayetlerde çok ciddi cezalar verilmesi lazım. şimdi bu adam iki kişiyi gün ortasında askeri bir silahla* gündüz vakti katlediyor ve toplasan 20 yıl yatmaz bile. doğru düzgün ceza verilmezse önüne de geçilmez bu olayların.

edit: ısrarla gelen mesajlar üzerine; tüfek m4 kopyası bir av tüfeği imiş. ben görüntüsüne aldanıp askeri bir silah sandım. gerçi ne farkeder de... bu kadar kolay ulaşılamamalı her halükarda.
  • sokak ortasında gündüz vakti cinayet işleniyor, türkiye'nin geldiği son nokta.

olan bebeğe olmuş, yazık 4 aylıkken annesiz kalmış. kadınlar böyle keko ve silahlı tiplerde ne buluyor anlamıyorum. yanlış evlilik senin ve ailenin tüm kaderini etkiliyor.
  • baktın adam bagaja elini attı, silahla seni öldürmeye geliyor! kuzu kuzu ölümü bekleyeceğine, arabayı tam gaz kökle!

(adamla boğuşan kayınpederinden bahsediyorum.araçtan inerek büyük hata yapmış)
  • saf ve temiz anadolu insanından enstantaneler...
  • ön edit: bir yazar arkadaşın attığı mesaj

elindeki silaha ve eşgale bakarak yorum yapacam. dışlayan da dışlasın sikimde bile değil.

bu silahı olanlar bir günde o silaha sahip olmuyorlar. evlenmeden önce de o silahlar ile sosyal medyada hayali düşmanları tehdit ediyorlar. nerden biliyorum çünkü çevremde böyle dallama çok.

böyle insanlar ile evlenince veya dünür olunca böyle şeyleri yaşamak kaçınılmaz oluyor.
  • eşini değil boşandığı eşini olacak. zaten katliamı adliye çıkışı sonrası yapmış.
  • --- spoiler ---

bu herif keleşi nereden bulmuş mk!
    --- spoiler ---

edit: tamam beyler keleş değil pompalıymış, lütfen mesaj kutumu rahat bırakın artık. ayrıca bunun ayrımını yapamamak şahsen beni mutlu etti.*
  • -sert, maço, masaya yumruğunu vuran erkek seviyorum kanzii

-deli gibi kıskanan, arkadaşlarıma karışan, evden çıkmamı bile istemeyen erkekseviyorum kanzii

-latte içmeyen, mangal yapabilen, saatlerce futbol konuşan adam kanziiiii

-twitter hesabı instası olmasın takipçisi çok az olsun mümkünse mağara adamı olsun kanzi kanzi kanzi
  • eski kayınpederim eski karımı darp edecek sandım derse muhtemelen şugar kadir gibi halk kahramanı kabul edilir, mahkemeye de ona verdiğiniz cezadan bir lokma da ben alayım bir zahmet diyebilir.

t; klasik üçüncü sayfa haberi.
hesabın var mı? giriş yap