şükela:  tümü | bugün
471 entry daha
 • birkaç kaynağın teyit ettiği bilgi doğruysa; lakers ingram + ball + 4. sırayı teklif etmiş. griffin 4. sırayı pek istemiyormuş ve ligde o draft hakkına kimi takaslayabileceğini yokluyormuş.

  celtics ve knicks elindeki oyuncuları ve draft haklarını vermek istemiyormuş. onları verdikten sonra geri kalanın davis ile bile bir işe yaramayacağına inanıyorlarmış.

  lakers açısından konuşmak gerekirse; ortada hiçbir rakip yokken ingram ya da ball'dan birini bile koruyamamak için pelinka'nın gm değil bidon olması gerek. takas bu haliyle gerçekleşirse büyük kepazelik olur. ulan bari kuzma'yı iteleyip şu çocuklardan birini korumayı becer.

  lakers'ın şu teklifinin tek kurtuluşu kawhi'yı ya da thompson'ı ikna etmiş olmaları olabilir. onun da mümkün olmadığını biliyoruz.
 • sabaha kalmadan şanlı lakers’ımıza gelecek oyuncu. ingram ball ve 4. sıra hakkı bence kötü değil. david griffin tahminime göre ball ve 4. sıra hakkı ile bradley beal’ı bir şekilde almaya çalışıyor ama kolay değil. şu takas gerçekleşse de rahatlasak artık.
 • brandon ingram, lonzo ball, josh hart ve 2019 nba draft'i 4. sira picki karsiliginda los angeles lakers'imiza takas olan basketbolcu.

  fotosfere kalsa agustos eylul gibi bu is biterdi, tabi lan ne aceleleri var amk. hahaha.
 • gözler woj* reiste.
 • celtics'in mevcut durumda kendisine lakers tarafından yapılan teklifi rahatlıkla geçebileceği oyuncu. ama muhtemelen davis'in celtics kariyeri 1 yıldan fazla sürmeyeceğinden bu riske girilip girilmeyeceği de bir soru işareti. tatum/brown ikilisinden birini ve muhtemelen smart'ı kiralık bir oyuncu için kaybetmek ne derece doğru olur bilemiyorum.

  açıkçası lakers da pek fazla bir şey sunmamış zaten. ne yapacağı belli olmayan bir ingram, ne yapacağı hiç mi hiç belli olmayan bir ball(on) ve görece zayıf bir draftta (ki toplam yeteneğin çoğu ilk 3 sırada bitiyor) 4. sıra draft hakkı. sonuç ne olur öngörmek zor.
 • eğer boston a.davis'i şampiyon yapacak parça olarak görüyorsa ortada raptors örneği var ve gözü kapalı bu işe girerler.
114 entry daha