• faydalari saymakla bitmez kendisinin.
    sayet arsivi gayet saglam bir "buddy" yapmissaniz kendinize, dilediginiz albumu kendisinden maksimum 15 dakikada indirebilirsiniz.
  • sirf you ve got mail'de kullaniliyor diye sempati duygudum instant messenger. iki hafta falan kullandim bu programi, hayatimin askiyla tanismayinca uninstall ettim hemen. sakin kurmayin, kimse gelip asik olmuyo size; sahane buddy iconlarim falan vardi oysa..
  • 15 aralık 2017'de bunun da fişini çekiyorlarmış, sunucuları kapatılıyormuş. ekşi sözlük'te bile hakkında bir sayfa konuşulmayan, gerçekten kimsenin kullanmadığı bir anlık mesajlaşma servisini 20 senedir boşuna açık tutuyorlardı zaten.
  • aol instant messenger dunyanin en gereksiz sacma sapan progami. ozurlu amerikalilar icin tasarlanmis oldugundan 25 punto ile yazilmis butonlar bulunduran gereksiz program.
  • amerikada icq yerine kullanılan özelliksiz program. ha icq çok şahane midir, değildir. amma velakin (bkz: beterin beteri var)
  • çeşitli sebeplerden aol screenname sahibi olanların (benimki abd'deki tv program guide'ina erişmekti - not:türkiyede yaşıyorum) aol radio, aol video gibi birçok güzel özelliğin ücretsiz olması sayesinde tanıştığı, ayrı bir güzelliği 2gb'lık e-mail alanı almak olan, avrupalı ve amerikalı dostlarla veya msn'i sevmeyen insanlarla konuşmak için güzel bir mesajlaşma yazılımı. aim messenger ve aim triton gibi iki sürümü aynı bilgisayarda çalışabilmektedir. aim triton beta olarak henüz yahoodaki gibi radyoyu dinlemeyi sağlayamamaktadır. hatta mail uyarısı bile verememektedir ama kullanması yine de güzeldir.
  • bilgisayarı ele geçiren toolbarları olsa da lifestream (twitter-facebook ve bilimum sosyal paylaşım update), facebook chat, google talk entegrasyonu ile rakipsiz bir im client'tir kendisi. aol radio'nun ve bilimum başka hizmetlerinin sadece amerika birleşik devletlerinde çalışması eksisi olsa da 2006 yılında beğendiğim zamanına göre bile daha gelişmiştir.
  • software olarak hakikatten bir zike yaramamakla birlikte saat farkı nedeniyle online olan buddyler sayesinde uykusuz bünye dostudur.*
  • msn denen ; yazılarımı daha doğru düzgün karşıya ulaştıramayan , dosya aktarımında bin türlü sorun çıkartan ve bu sebeplerden ötürü bana zorla kendisine lanet okutturan , 2000 li yılların en popüler iletişim aracına beslediğim kin yüzünden alternatif bir iletişim aracı bulmak lazım düşüncesiyle geçenlerde buldugum güzide program.
    dosya aktarmı sorunsuz , yazdıklarım anında gidiyor. daha ne isterim ki. tek kötü yanı msn den daha az özelligi var ve pek bilinmiyor.
    -aim in varmı
    -buyur?
    -aim ya msn gibi bisey msn kullanmıyorum da
    -anlıyorum...
  • default chat programim. guzel arayuzu ve sadeligi ile msn den kat kat ustun. ayrica mac.com uyumu sayesinde ichat kullanicilari ile de yazisma imkani veriyor.

sevilesi, tavsiye edilesi bir program.
hesabın var mı? giriş yap