• sözlükteki fanboyların asla kabullenmeyeceği gerçeklik. ölümüne savunurlar şimdi bu durumu bile. yatakta telefonla mı oynanır falan derler.
  • yatakta önemli şeyleri kurcalarken dikkatsizliğin ibretlik sonuçlarından biridir..

(bkz: son pişmanlık)
  • camdır kırılır yapacak birşey yok.

bu arada @houseofcardsturkey editi;
    " telefonun kılıfının kamera etrafındaki çerçeve kısmında kılıfta sıyrılma var. yani telefon bayağı bir hasar almış, kılıf bile sıyrılmış. telefonun evde yere düştüğü bana pek gerçekçi gelmedi. siz de dikkatlice fotoğrafa bakın işaretledim."

https://eksiup.com/p/4q611951qp7e
  • kullanıcı hatası ile ürün hatası arasındaki farkı öğrendikten sonra başlık açmak daha doğru gibi ama yine de sen bilirsin bro!
  • 10/10 rezillik. sen telefonsun ya, ne o öyle elden düşüp kırılmak falan?
  • telefonu geçtim kılıfına bile 1000 tl verdiğine göre yenisini al geç. sıkma canını.
  • ne yazık ki kullanıcı hatası olduğu için garanti sağlamamaları çok normal.
  • aynısı benim başıma gelmişti zamanında. hatta alkollüyken elimden düşürmüşte kırmıştım.
    sonra tamir ettirip, telefonu aldığım kredi kartımın alışveriş sigortasından tamir ücretini almıştım.
    geçmiş olsun, fakat burda apple lık bi rezalet yok,.
  • düşürdüğün zemin düz değil. bildiğin, taşın keskin kenarının kameraya denk gelmesi lazım öyle kırılması için. düz zeminde, kılıfın çıkıntısı kameranın hasar almasını önlerdi. nereye düşürdüğünü de söyleseydin o kadar yazmışken. diğer episode'a mı sakladın.
  • titanic e batmaz diyorlardı battı iphone neden kırılmasın ki camdır kırılır kılıfa 1000 tl para mı verilir açız paramız yok diye ağlamayın
hesabın var mı? giriş yap