• suda yasayan
  • suya ait.
  • sucul
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • canayakin, sempatik, sevilesi yazar.
  • efendim önceleri zihnimin bana bi tür yansıması olduğunu düşündüğüm, aklın yaşta değil başta olduğunun en güzel örneklerinden biri (yazar burda kendini övüyor olabilir), sözlüğün en bi incisi hatun kişidir kendileri. tam bi yıl sonra bugün odtü şenliklerinde kendisiyle birlikte fink atmayı planlıyorum.
  • bugün yeni bir yaşına girmiş biricik badim, güzel insan.
  • dogum günü kutlu olasıca. çok kafa dengi olmasına karşın bi türlü kafalarımızı denkleştiremedigimiz ilk ve en özel badim.
  • insanlığın yüzlerce yıl boyunca farklı tarih ve coğrafyalarda niçin ısrarla usta-çırak yöntemine başvurduğunu tekrar tekrar hatırlamamı sağlayan, yaşının çok ötesinde bir algıya sahip ve üniversite seçimi yapıp eskaza elime düştüğü takdirde bizzat sidekick olarak yanıma alma ve oynadığı bilgisayar oyunlarından seçtiği fakülte-dışı derslere kadar tavsiyeler verip bir übermensch yaratmayı planladığım insan. hayır ciddi potansiyel var çünkü.
  • endonezya'lı çocuk işçiydi taa ki gözünü açana kadar, şimdilik bir daha ki isyana kadar çay ile idare etmek sureti ile geçiştirdik krizi mutluyuz, öhm efendim aquatikçiğimiz sohpet ederken ''yaşlandım lan ben galiba''lara gark etmeyen, şeker mi şeker gözbebeyidir sözlüğün, türlü nazarlardan saklanasıdır.
hesabın var mı? giriş yap