• devleti 30 senedir sevmemesinin sebebini

"bu kadar kürt ve mehmetçik ölmeyecekti" sözleri ile açıklamış kişidir.
  • mehmet ali röportajın başında son derece saldırgandı.
    üslubu alaycı ve küçümser tarzdaydı.
    sebebi belli oldu;
    arif doğan'ın kitabında adı geçiyormuş.
    konuya açıklık gelince biraz sakinleşti.
    franck mullerine göz attı bi kaç kez.
    ceket kolunu yukarı çekti.
    saatini gösterdi.
    her şey yoluna girdi yani.
  • tıpkı doğan güreş gibi kendisi de bölgede aktif olduğu dönemde, şu an ipi gevşek olduğu için milli marşımızı yuhalayacak bayrağımızı yakacak kadar alçalabilen güruha haddini bildirmiş resmen mum etmiştir. arif doğan albay aktif görevdeyken gölgesini gördüğünde korkudan altına yapıp yol değiştirenler şimdi ölüsünün arkasından konuşabiliyor ancak. mekanı cennet olsun. hakk'a yürümüş bir yurtseverdir.
  • başlıkta ilk sayfalarda vatansız fetocular, zamanında fetonun ortaya attığı her boka atlayan malum partililer ve terör sempatizanı liberallerden geçilmiyor.

hayatını devlete adamış namuslu bir adammış rahmetli, geçmişin bütün yükünü ona yıkmak isteyen birand tarzı liberallerin karşısına çıkıp çatır çatır cevaplarını vermiş, ak götü kara götü ortaya koymuştur.
  • bu adamda bir seyyar tayyar havası seziyorum ben. jitem'i ben kurdum. kuruş o kuruş patladı gitti.
  • ''ergenekon soruşturmasında tutuklanan emekli albay arif doğan’ın yıllardır varlığı reddedilen jitem’in kurucusu olduğunu itiraf ettiği ortaya çıktı.'' haberin devamı için http://www.ntvmsnbc.com/news/461088.asp
  • belki hakikaten her şeyi anlatamadığından konuşmaları tutarsızlaşıyor,
    belki de hakikaten tutarsız.

ama bi sıkıntı olduğu kesin.
  • "medya okur yazarı" olmayan kimileri, bu hafiften (yoksa epey mi demeliydim) bunamış emekli albayın "cumhuriyet'i balbay bombalattı" dediğini iddia ediyor. oysa, sadece başlıkları değil haberlerin içini de okusalar, bu başlıkla servis edilen haberlerin hiçbirinin içeriğinde arif doğan'ın ağzından böyle bir ifadenin bulunmadığını görürler. haberde mustafa balbay hakime "arif doğan'a cumhuriyet'i balbay'ın nasıl bombalattığını sorun" demektedir. bu ifade tırnak içinde başlığa çekilip altına da "arif doğan'dan şok iddialar" yazılınca sanki bu iddia doğan'a aitmiş gibi durmaktadır ki, bu en basit (ama ahlak dışı) habercilik hilelerinden birisidir. işin en vahimi 30 saniyesini ayırıp, haberin içini okumaktan imtina edenlerin, bir de bu uyduruk veriyi baz alarak buralarda yorum yapma cesaretini kendilerinde bulmalarıdır ki, neyse bişey demiyorum...
  • albay olarak görev yaptığı sırada abd'deki bir akrabasına 1 milyon dolar havale etmiş, para biriktirme, maaşını dikkatli harcama konusunda başarılı olduğu çıkarımını yapabileceğimiz komutan.

http://www.milliyet.com.tr/…ydan 1 milyon dolarlık ‘havale’&ver=92
  • ergenekon davasindan 25 yil ceza almis kisi. teknik olarak allah rahmet eylesin desek yanlis olmaz.
hesabın var mı? giriş yap