• yaptığı yayını paket halinde diğer radyolara pazarlayan radyocu. çalıştığım kurum arif güven'in programını sabah 06.00 - 09.00 arası yayınlamaktadır. hoş ve güzel bir program olmakla birlikte dinletisi yüksektir, keyif vericidir.
  • radyo pause ta program yapar. muhabbeti de çok çekilir ayrıca. eğlenceli, güncel programlar yapıyor. şu ara hafta içi hergün 11:00 - 13:00 saatleri arasında program sunuyor. radyocudan beklenen herşeyi yapıyor diyebilirim. severek dinliyoruz.
  • sözlüğü düzenli takip eden radyo sunucusu. hatta sözlükten oldukça faydalandığı söylenebilir.işyerimde kimsenin dinlemediği , sadece gürültü olsun diye çalışan radyonun masama yakın olması nedeniyle radyoyu da sunucuyu da devamlı dinlemekteyim. bazen radyoyu odun dinleyiciler arıyor , sempatikliğini kaybetmemek için pek bir cevap vermiyor ama ben içinden " mna koduun ayısı " dediğini hissediyorum. ha ben onun yerine burdan sesli olarak söylüyorum. aslında yaptığı iş zor çünkü hala radyoyu arayıpta konuşamayan insan dolu. misal belli bir konu koyulmuş ortaya , telefonla arayan adama konuyla ilgili soruyu soruyor fakat eleman donmuş konuşamıyor. sadece evet ve hayır diye cavap veriyor. e o zaman neden arıyorsun allahın odunu diye kesin içinden geçiriyordur.bir de aynı radyoda ismini bilmediğim yeliz yeşilmen sesli bir bayan var onu arayan tipler daha da fena. bu bayanı da nedense gözümde yeliz yeşilmen gibi hayal ediyorum. ufak tefek çirkin biri olduğunu öğrenirsem herhalde radyoyu bir daha dinlemem. bu yüzden fazla kurcalamıyorum. arif güven de sanırım hafif kilolu mesut yar gibi biri olsa gerek.yani kızların yakışıklı değil ama sempatik dediği , erkeklerin kız arkadaşlarının çevresinde olmasından rahatsız olmadığı tiplerden olabilir.ha o da behlül gibi bir tip çıkarsa yine dinlemem radyoyu , böylesi daha güzel.onu da hiç kurcalamıyorum hatta google görselerde bile aratmadım.
  • tanımam, etmem, dinlemem. ama bahsi geçtiği gibi burdan bir arak durumu varsa başlığını da takip ediyordur; hakkımı helalsgajrjjdndjdıdn.. kafam girsin la sana kafam*
  • varoş radyo programcısı.
  • radyo programında ekşiden arakladığı entryleri kendine aitmiş gibi okuyan, arka fonda gülme efekti vererek komik olduğunu sanan radyo gözde programcısı. popüler konular hakkında ekşide beğeni kazanmış entryleri birebir okuyor. sözlükten aldığını da belirtmiyor. bu yaptığı en hafif tabirle emek hırsızlığıdır.

geçen günkü yayında, hiç görmediği kadına 108 bin lira kaptıran sazan başlığındaki 71176237 nolu entry okudu.
  • ekşi sözlügün sesli versiyonu. 2-3 haberden biri sözlükten kırpmadır, modifiyedir, tecaülü arifdir. benim gibi gündemi sözlükten takip eden ve okuma ifriti bireyler için arif güven nimettir. sözlük yazarlarının yazıları için telif hakkı gibi bir sözleşmesi yok. o nedenle her ne olursa olsun. arif güven iyidir.
  • çakma nihat sırdar’dır.
  • her sabah kendime bugün dinlemek yok diyorum ama ilginç bir şekilde kendini takip ettiriyor adam bildiğin kara delik.
hesabın var mı? giriş yap