• kaçırdığı ikinci gol pozisyonunun ardından sahanın yarısı boyunca "rorororo!" diye bağırarak hakemi kovalamış, sarı kart yemiş, hepimizi güldürmüştür.
  • değerlendiremediği iki adet mutlak gol pozisyonu ile gol atması sayesinde cebime girecek olan 100 euro'mu johennesburg çimlerime gömen şahıs, futbolcu, portakal!!
    (bkz: seni bulacam oğlum)
  • zamanında ciğerini ufak bir operasyonla aldırdığından kıllanıyorum.
    yoksa o koşuları herhangi bir akciğerin kaldırabileceğini pek düşünmüyorum.
  • bugün* kaçırdığı ikinci pozisyon sırasında carles puyol'un "abi pokunu yiyim n'oolur gitme" edasıyla beline sarılmasına rağmen ayakta kalıp pozisyona devam etmiş ancak avantajı kaybolunca haklı olarak hakeme itiraz etmiştir. bunu abartınca da hakemden kartı görüp susmuştur.
  • hayatının sezonunu geçirip, önce şampiyonlar ligi ardından dünya kupası finallerinde kaybeden şanssız insan.
  • ikinci pozisyon hadi neyse, ilkini atamayıp ayağının dümenini yontan ustaya selam ettirmiştir bugün.
    oğlum 7 nisan 2010 manchester united bayern münih maçında attığın inanılmaz golü hatırlıyorum senin ben. hay anasını ya.
  • bu adamı ifade eden en ideal kelime "dengesiz" dir kanımca.

bir bakıyorsunuz inanılmaz işler yapıyor, çılgın atıyor, alayına koyup geçiyor, 40 metreden deli şutlar atıyor; bir bakıyorsun sahada yok, mutlak goller kaçırıyor, boş boş dolanıyor. adam hiç beklemediğin anda alakasız bir şut patlatabiliyor ama aynı zamanda çok bariz pozisyonda gereksiz bir şeyler de yapabiliyor.
    fakat bir gerçek var ki bu adam oynadığı zaman sahadaki diğer adamların ne yaptığının bir anlamı kalmıyor, tek başına alıp götürüyor takımı, direkt maç kazandırıyor. kısacası yorumu ömer dede'den alalım:

(bkz: robben çok dengesiz çocuk)
  • ikinci kez karsi karsiya kaldigi pozisyonda beline asilarak kundeye almaya calisan puyol ve onu atamayan hakem yerine kendisine zavallilik payesi yakistirilmis. tanim olarak da ses hiziyla yarisan futbolcu.
  • '' artiz ne arar la pazarda '' diyen amcaya benzeyen futbolcu.

(bkz: #19675954)
  • final gecesi biraz şanssız olan über futbolcu. ikinci pozisyonda kendisini yere bırakmayıp topu ısrarla kovalayıp sporcu etiği konusunda da ders vermiştir. böyleleri bizimkisi gibi spor ahlakından yoksun toplumlarda zavallı olarak geçer, doğrudur...
hesabın var mı? giriş yap