• sayfalardan oluşan bir şeyin en arka sayfası. * *
  • tugrul eryilmaz* ve kanat atkaya* nin ntv ye hazirlamaya basladiklari kültür-sanat programi.
    cumalari 20.30 da
  • tuğrul eryılmaz ve kanat atkaya tarafından sunulan, kültür ve sanatın 90 dakika*** konsept ve üslubu içerisinde tartışıldığı ntv’nin yeni güzide kültür sanat tartışma programı.
  • tugrul eryilmaz'in mikrofonu kanat atkaya'ya birakmak istememesi ve bir dakika dahi susmaya tahammulu olmamasi nedeniyle izleyiciyi bitap dusuren program.
  • kimi düzgün fikirlere, düzeyli tartışmalara, rasyonel argüman` : ben de entelim nolcek`lara ev sahipliği yapmasının yanı sıra "biz enteliz" diye kırılan kişilerin hazırladığı program. "aydın"ların halktan kopuk olma durumu var sanki biraz. ya da gecenin bi köründe uyku sersemi bana oyle geldi.
  • yayından kaldırılacağını duyduğum, cuma gecesi ntv'nin yayın akışında görünce sevindiğim, eski bölümlerden derleme bir tekrarla karşılaşınca demek ki doğruymuş dediğim program. yazık olmuş. iyiyidi, tuğrul eryilmaz tutukluğundan kurtulup tatlı huysuzluğunu iyiyce ortaya koyduğunda daha da iyi olacaktı. yayın günü ve saati yanlıştı. cuma gecesi o saatte muhtemel arka sayfa seyircisi televizyon başında olur muydu, olmazdı.
  • ikiliden tugrul eryilmaz in kendi istedigiyle ayrildigi,yerine can kozanoglu nun gectigi,yakinda ekranlara dönecek olan yoklugu burkan program.
  • ntv'nin yarinki [28.01.2005] yayin akisinda gorunen, icimizi* hop hop ettiren program. fakat icinden bekledigimiz* cikmazsa disimizdan* kufur ettirecek program olacak, o olacak. (bkz: can kozanoglu)
  • birkac gundur televizyonun kendisinde tanitimlari donen, internetinde [kendi deyimleriyle] ilk bolumun basin bulteni-tanitim yazisi olan, 04.02.2005 itibariyle "gasteci" kanat atkaya'nin yanina eski program danismani "sosyolog-yazar" can kozanoglu'nu alarak tekrar sunmaya baslayacagi, e artik gercekten yayinlanacagina inanmak istedigim sey.
  • cuma gecesi evde oturmak eylemini çok daha güzel kılan program. özellikle can kozanoğlu'nu tekrar kamera önünde görmemizi sağlayarak sevindirdi. tekrarını da seyrettim, ilki kadar keyif vericiydi.
hesabın var mı? giriş yap