• bir iki van damme filminde oynayıp pek dikkatimi çekmemiş olan aktör abimiz, daha sonra bizde sinemalarda oynamayan darkman2 ve 3. devam filmlerinde ana karakteri canlandırmış kafada ufak ufak nerde vardı ya bu herif diye düşündürtmeyi başarmıştır. hemen ardından gelen mummy filmlerinde ise kötü mumya imhotep rolüyle olayı koparmıştır. aslen güney afrikalı ödüle doymayan bi tiyatro oyuncusu olan vosloo hollywooda gelince "iriysen villain olursun oyunculuğu burda ince yapılı aktörler yapar" kuralına uymuştur.
  • insanın böle bir sol kolu olmasını kim istemez sorusunun nedeni,
    hard target filminin asıl parlayını yeterki eline bir pompalı verin
    filmde iki kez sefil patronunu uyarıyo gidelim bu adam yaramaz diye...
    john woo nasıl olurda bu adamı diger filmlerinde kullanmaz akıl sır ermez...
    -pudro, pudro
  • hard target filminin psikopatı olarak kafama yerleşen aktör. hard target gibi sıradan bir filmi defalarca seyretmiş olmamın en önemli sebebi bu arkadaşın pompalıyla kafa patlattıktan sonra verdiği tepkilerdi muhtemelen.*
  • --- spoiler ---
    kendisi 24'un 4. sezonundan sonra habib marwan olarak bilinmektedir.
    --- spoiler ---
  • mummy deki arz-ı endamı ile bizlere yaşasın kötülük nidaları attırmış, süper karizmatik, 16 haziran 1962 doğumlu, 1.88lik saygıdeğer kişi.
  • az once 24'un 4. sezon 7. bolumunde ilk defa karsima cikmasiyla beni mest etmis nami diger imhotep. bu adami yakin zamanda bir filmde daha izledim, nedir nedir diye beynimi kemirirken sonunda buldum. kendisi blood diamond'da da kucuk bir rolle yer almakta..
  • kendisi felaket biçimde gaspar noe'ye benzemektedir.
  • kendsi bones'un 6. sezonunda da görülmüştür.

--- spoiler ---

özellikle booth ile olan kovalamaca sahnesi süperdir.

--- spoiler ---
  • jack ryan'ın 2. sezonunda da dişimizin kovuğuna gitmeyecek bir rolle gözükmüş ve mummy'liğini tescillemiştir. kimi yediyse artık yaşlanmıyor adam.

lead actor olmamasını anlamlandıramadığım insanlardan biri. o hipnotize edici gözler oyunculuk için resmen.

bari james spader/the blacklist gibi bir şans geçse eline bundan sonra.
hesabın var mı? giriş yap