• buna da diyorlar mıdır, "yüzün çok güzel aslında, bir kilo versen..." o da cevap veriyor mudur "sana ne salak".
    sanmıyorum.

çok güzel kadın, belinin ince olması seksilik katıyor.

https://eksiup.com/images/99/24/qj10812ig3ez.jpg
  • bir graham et bin ayıp örter.
  • bakıp da umut sarıkaya'nın şu karikatürünü hatırlamamak elde değil;

zımbırtı

alternatif
  • dünyanın en güzel büyük beden mankeni olma ihtimali oldukça yüksek olan kadın. hatta bedenden bağımsız dünyanın en güzel kadınlarından biri bence.

http://25.media.tumblr.com/…ej9f5l1qcl5svo1_500.png

http://blog.annascholz.com/…m-in-madison-plus-2.jpg
  • 1.75 boyda 91 kilodur. ve kilosuna göre sıkı bir vücudu vardır. bunun nedeni de spor yapmasıdır. sporsuz yapılan diyette vücut gerektiği gibi toparlayamaz ve sıkılaşamaz. bu kız hayvan gibi değil de az porsiyonda yese kilo kaybedecektir ama mesleği gereği fazla kilosunu muhafaza etmektedir. sıfır bedene ben de karşıyım ama bu kadar kilolu olmayı da desteklemiyorum. fotoşopsuz, makyajsız fotoğraflarında bacakları, basenleri pürüzsüz değil, çökükler vs var. bu da şeker ve kafein sağlıksız beslenme tarzından kaynaklanıyor. sen ne kadar ben vücudumdan kilomdan memnunum desen de, ben vücudun senden memnun mu ona bakarım. cildine, cilt sağlığına bakarım. maalesef yeteri kadar sağlıklı olmadığını düşündüğüm büyük beden manken.
  • hükümet gibi kadın.
  • yıllardır takipçisiyim. yağ kütlesinin altında fitness'a bağlı kas kütlesi barındırır. karbonhidrat alımını yüksek tutarak plus size olmanın gereği olan yağ kütleyi de muhafaza eder. yani bankacı burcu gibi nutellalı waffle yiyerek semirmez.
  • plus size mankenler arasında açık ara en seksi olan kadın. uzun boyu ve kilosuna oranla ince beli sayesinde doğru seçilen kıyafetler ile daha da seksi görünüyor. burada spor yapması, karbonhidratı kesmesi falan söylenmiş ki kadının zaten bir spor rutini var takip ettiğim kadarıyla. dünyanın parasını kazanmasını sağlayan ve ona aşırı derecede yakışan bu vücut ölçülerini koruyabilmek adına beslenme ve spor konusunda sizden fikir alacak değil sonuçta. her insanın zevkleri farklıdır, kimisi kate moss gibi mankenleri sever kimisi ashley graham kimisi de naomi campell kimsenin bir diğerine bok atmasını anlayamayacağım. şahsen her insanın farklı bir aurası ile beraber farklı ideal kilosu olduğunu düşünüyorum. bazı insanlara zayıf ve fit olmak çok yakışırken bazılarına da kıvrımlar, kilolar yakışıyor. eğer ashley graham standart beden bir manken olsaydı onu diğerlerinden farklı kılan ne olurdu ki? ya da beyonce'un kalçası ve bacakları zayıf olsaydı? ya da o ayılıp bayıldığınız kate upton küçük göğüslü zayıf bir kadın olsaydı?
    artık bi salın ya. bi rahat bırakın kim nasıl rahat ve mutluysa öyle kalsın. zayıf olunca kilo al blumik diye aşağılar, kilo alınca da zayıfla obez fil diye dalga geçer hale nasıl geldik insanları. bi salın. bi düşün başka insanların yakasından.
  • benim nezdimde ideal vücut ölçülerine sahip olan kadındır.
    boşuna gömmeyin burada kadını. herkes zayıf çöp gibi olmak zorunda değil.
  • bu yilki sports illustrated swimsuit sayisinin kapak kizlarindan biri. uc farkli kapak tasarlanmis. diger ikisi ronda rousey ve hailey clauson. buyuk beden modeller icin bir devrim niteligi tasiyor bu basarisi.
hesabın var mı? giriş yap