• herhangi bir ücretsiz yazılımın kurulum prosedürü esnasında dikkatsiz kullanıcıların bu ve benzeri lanet şeylerin kurulacağına ilişkin işaretli olan tikleri kaldırmamaları sonucu tanışmak zorunda olduklarındandır. hoş bazılarında kaldırsan bile kurulur bildiğini okurlar.
  • sülük gibi yapışıyor. ne ara geldi de kendini kuruverdi bilgisayarıma anlamadım. az önce genel bir temizlik yapıyordum. 200-300 mb'lık koca koca programları saniyeler içinde takır takır kaldırdım ama sıra buna gelince bi nazlanmalar, bi yağ yapmalar.. ulan 2 mb'lık programsın, neyine güvenip de beni kandırmaya çalışıyorsun. yok efendim bu programın kaldırılması esnasında başka programların çalışmıyor olması gerekiyormuş, eğer kaldırmak istiyorsam restart yapmam gerekiyormuş ama "later" diye bi seçenek yokmuş şimdi yapmam gerekiyormuş. işletim sistemi mi lan bu, tavuk mu sikiyosunuz lan, çük kadar toolbar'ın uninstall'ı sırasında olağanüstü hal ilan edildiği nerede görülmüş. sabah sabah sinir ettiniz şerefsizim, ilk restart'ta kaldıracam nasıl olsa, o değil de böyle üçün beşin hesabını yaparak, kullanıcıyı eşek yerine koyarak ne yapmayı planlıyorsunuz, rakip mi olacaksınız google'a? koskoca arama motoru kurmuşsunuz ama adam olamamışsınız lan. soruyorum, lüzum var mıydı bu kadar çirkefliğe? bir kahve içseydik, sarılarak ayrılsaydık, daha iyi olmaz mıydı?
  • frostwire indirirken , işaretli olan tikleri kaldırmama rağmen kendi kendine yine explorer'ıma kurulan ,eklentilerden devre dışı bırak dememle toolbardan kaldırdığım ama ne hikmetse program ekle/kaldır'dan bir turlu silemediğim deli saçması iğrenç kusmuk program.. her programı kaldır dediğimde tüm explorer pencerelerin açık diyor oysa açık falan değil. 2,76 mb lık bu mikrobu bilgisayarımdan kaldıramıyorum.

(bkz: fenalardayım)
  • bu başbelası programdan kurtulmanın pratik yolu budur: (bkz: revo uninstaller)
  • java'nın yüklenirken yükliyim mi diye sorduğu toolbar. güzelim java'nın düştüğü hale üzülüyor insan.
  • (bkz: virüs)
  • ya arkadaş ne lanet bir şey bu dedirten görüntü kirliliği... silmek için harcadığım vakte yazık, silemedim üstelik...
    aldığın üründen hizmetinden memnun kalmazsan başvurabileceğin danışabileceğin tüketici hakları derneği falan var insan buna benzer bir şey arıyor ya bu yaptıkları yanlarına kalmamalı illa bir cezası olmalı bunun.. sadece sen mi varsın sözlük?

edit: ya bide netbook kullanıyorum ekran küçüldü.
  • ona soracağıma kendimi sikerim yani öyle bi illet öyle bi lanet, it.
  • ilk defa contact us linkine tıklayıp duygularımı ifade etmeme vesile olmuş yapışkan.
hesabın var mı? giriş yap