• "aslan
    evet küçük aslancık, sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et, ohoooo millet senle ne dalga geçiyo, haberin yok! eleştiriye hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası, sen en iyisi kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını aynada oranı buranı seyrederek geçir bakalım.... "
    kaynak:inboxtaki "astrologunuz depresyonda" konu baslikli e-mail..
  • her ortamda ilk olarak dikkat çekmeyi başaran kadınlardır bunlar.istisnalar kaideyi bozmaz o ayrı.lükse falan düşkündürler.evet pohpohlanmayı severler,iyi ki de severler.karşılarındaki kaşınırsa gerçekten bi aslan gibi kükreme potansiyeline sahiplerdir,ama sevdiklerinin yanında bi kedi kadar uysallardır.yaa fazla söze ne hacet en süper kadınlar bunlardır yani,ben kendimden biliyorum.
  • gercekten lukse du$kun ve poh pohlanmayi cok seven kadin tipidir. her zaman el ustunde tutulması gerekir. bu burca mensup bayanlari etkilemek icin di$ gorunu$e onem vermeli ve ilk ba$larda zuppe ve fırlama goruntusu cizilmelidir. sonraki donemlerde icinizdeki romantik ve cocuksu kimligi acıga cıkardıgınızda artık her$ey bitmi$tir.
  • tüm dünya onları sevmek için yaratılmıştır. eğer onları mutlu etmek hayatınızın amacı değilse bok muamelesi yaparlar. sinirlendiklerinde uzaklaşılması iyi olur.