şükela:  tümü | bugün
  • buna fantezi diyen ruh hastasıyla beraber uçurulmalıdır.

desteklediğim kampanya.

edit: "fantezi" diyen sığır kaçmış.
    edit2: başlık da başa kalmış, olsun önemli değil.
  • amin.

edit: bir ay lanetlemek buna ödül olur lan. adam yazacağı fantezilerini rahat rahat düşünür artık.
  • iki yüzlü toplumsal ahlakınıza sıçayım dediğim mevzudur. ifade özgürlüğü kapsamındadır. ne zaman ki eyleme geçer o zaman suç olur.
  • lanetlenmiştir.
  • destekliyorum. gebersin ırz düşmanı.
  • "astarojna kak mojna" kim amk?
  • şiddetle karşı çıktığım kampanya.

müthiş keyifli ve akıcı entryleri var eğitimli, donanımlı ve yüksek karakterli bir insan olduğu aşikar, sırf kıskançlık yüzünden böyle kaliteli bir insanın önünün kesilmesi ve uçurulmasını kabul edemem.

yazmaya devam et kardeşim, kalemine sağlık.
  • bu saatlerde açtığı saçma cinsellik içerikli başlıkları görünce aramaya inanarak canlandırdığım kampanya.

cinsellik de konuşulabilir tabii ki sözlükte ama bu gibi sözde yazarlar gerçekten sözlüğün kalitesini yerlere çekiyorlar.
  • manasız kampanya. bu şeye benziyor, bir dönem memlekette var olan parti kapatma sevdasına. sanki parti kapatılınca destekçileri de infilak ediyormuş gibi. kapatsan ne olur taban hala kahvede, sokakta her yerde, teyakkuz halinde bekliyor yenisini. bu uçurulsun kampanyası da aynı hikaye. uçursan ne olur başka biri yerini bir dakikada doldurur. sen küfür etmek için dahi olsa, açtığı başlıkların altına koşa koşa gidersen, tam da istenildiği gibi galeyana gelip ağzından köpükler saça saça öfkeler kusarsan, herifçioğlu da sürekli aynı başlıkları açar açar durur. herif zaten bu hengameden besleniyor. her zaman olduğu gibi bu basit konuda da bataklığı kurutmak yerine; milyoncudan aldığınız plastik sineklikle sivrisinek kovalıyorsunuz.
  • manasız kere manasız kampanya, ben engelledim mesela, görmüyorum açtığı başlıkları da yazdıklarını da, rahatsız oluyorsanız engellersiniz olur biter arkadaş. ama yok illa yazma hakkını elinden alacaksınız, cezalandırmak istiyorsunuz çünkü.