şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #80186864)

çüş yahu! sonra biz eşcinseller ahlaksız oluyoruz. bu amsalağı sözlükte tutmayın. ha bir yandan da suç duyurusunda bulunun.

(bkz: astarojna kak mojna)

edit: eğer "babanızın tecavüz ettiği erkek kardeşinizin götünü zenci sikerken boşalmak istiyorum" diyen bir fantaziciye amenna diyorsanız bu 31ciye de bir şey demezsiniz.

edit2: ne aptal adamlar var şu dünyada. ve bu aptallarla aynı ortamı paylaşıyoruz. karşılıklı rıza ile yapılanlar ile karşıdakinin rızası olmadan yapılan, hatta daha da aşağılığı çukuru olan, bilinci yerinde olmayan birine karşı duyulan cinsel dürtüyü ayırt edemeyecek kadar kor olmayın!
  • buna fantezi diyen ruh hastasıyla beraber uçurulmalıdır.

desteklediğim kampanya.

edit: "fantezi" diyen sığır kaçmış.
  • amin.

edit: bir ay lanetlemek buna ödül olur lan. adam yazacağı fantezilerini rahat rahat düşünür artık.
  • iki yüzlü toplumsal ahlakınıza sıçayım dediğim mevzudur. ifade özgürlüğü kapsamındadır. ne zaman ki eyleme geçer o zaman suç olur.
  • adam gezi parkı eylemleri sırasında bayılan bir kızın yüzüne boşalmak istediği yönünde entry giriyor gelmişsiniz burada hala ifade özgürlüğü fantezi filan diyorsunuz.

rızası olmadan birinin yüzüne boşalmak ne zamandır fantezi oldu? biz buna direkt taciz diyoruz.

edit: aşağıda bir tip var eyleme geçmemiş düşünce taciz mi olur diye sormuş. ben adamın tacizci olduğunu söylemiyorum. adamın icra etmek istediğini belirttiği eylemi sizin fantezi olarak kabul ettiğinizi benimse taciz olduğunu düşündüğümü belirtiyorum.

baygın bir insanın yüzüne ejaküle olmayı taciz olarak görmüyorsanız tedavi edilmeniz lazım bana göre bu arada. aramızda psikiyatr varsa onlar da aydınlatırsa iyi olur.

edit 2: aşağıdaki zat “taciz etmeyi hayal etmekte bir problem yok hayalde kalacaksa eğer” şeklinde bir entry girdikten sonra tüm entrylerini silip başlığı terk etti. şu çaylak onay algoritmasından sonra gerçekten çok ilginç insanlar türedi bu ortamda. çocuğum olsa uzak tutardım burdan.
  • lanetlenmiştir.
  • bir günah çıkarma kampanyası.
    başlığı açan eşcinsel arkadaşımız toplumsal şartlanmalardan kurtulamamış; eşcinselliğini ahlaksızlık olarak görüyor ancak yönelimlerini ve arzularını bastıramıyor da.
    bu içinde bir çelişki olarak kalıyor:
    bir yanda ahlaklı olma isteği, diğer yanda doğası.
    ikisini birden seçiyor.
    eşcinselliği için topluma "diyet" ödüyor.
    suç işlediğini biliyor ve kabul ediyor;
    ancak tanrılara (başkalarına/topluma) kurban sunması gerekiyor. günahının affı için.
    çünkü kendisi yerine kurban edilecek birini bulamazsa, kendisi kurban edilecek.
    ibrahim, ismail, koç hikayesi gibi.
    ve daha da iyisi...
    isa ve zina eden kadın hikayesindeki gibi.
    kadın zina yapmış; recmedilmesi gerekli. o çok imanlılar zevkten dört köşe oluyorlar. taşlamaya hazır ve nazırlar.
    tam ilk taşlar atılacakken:
    "ilk taşı günahsız olanınız atsın."
    adalet için, güzel bir dünya için bu sapığı (!) linç ediyorsun, taşlıyorsun, yok etmeye çalışıyorsun?
    yoksa günahlarını ona yükleyip aklanmak için mi?
    "çüş yahu! ahlaksızlığa bak! sonra biz eşcinseller ahlaksız oluyoruz. bakın, benim ahlaksızlığım bunun yanında bir hiç! benim yerime onu taşlayın!"
    ayetler kitabı ikinci bölüm 26. ayet:
    "korkmayın korkularınızdan! üstüne gidin sıkıntılarınızın ve utançlarınızın. ancak böyle yenersiniz kendinizi. suya düşmekten çok korkan bir kimsenin, korktuğu derin suya düştükten sonra korkacağı ne kalır? ne yapar yüzüp kıyıya çıkmaya uğraşmaktan başka? yok olur suya düşme korkusu, suya düştüğü anda."
    ikinci bölüm 63. ayet:
    "insanlar arasında da iyice yayarlar ayıplamayı, lanetlemeyi ve kötü konuşmayı hakkında, ister karşı cins olsun, ister kendi cinsi ile cinsellik yaşamayı. halbuki bunu ayıplayan, kendi içindeki ayıplara bakmaz. kendisinde hak görür başka bir insanın istek ve cinselliğini kısıtlamaya ve ayıplamaya; ama kıvranır kendisi de içinden, tutuşan arzularıyla."
    üçüncü bölüm 4. ayet:
    "akla vurmak ve anlamak çağı geliyor; iman ve kör inanç çağı yerine. anlayış ve kendini anlamak çağı geliyor; diğerlerini karalama ve kendini yüceltme çağı yerine. neden kendinizi sahte vasıflarla, sahte erdemlerle ve sahte güzelliklerle ve sahte imanla ve sahte ahlakla yüceltesiniz ki? kendini anlayan, yücedir yeterince."