• asil ismi andre tanneberger olan alman bir dj, grup diildir yani
    ilk albumu 99da cikmis,9 pm sarkisiyla, miss jane in de super vokaliyle tam hedeften vurmustur... movin melodies, ikinci albumude 2000de, two worlds...ama 90larin basindan beri bir suru djle yaptigi remixler vardir. ozellikle bob marley nin the sun is shining ve sashla yaptigi color the world remixleri hic durmadan dinlenilebilir. birde kendi basina cikmadan once sequential one isimli bir grubu vardir, guzel seylere imza atmislardir. ne yaptigini bilen, asmis bir insan. hatta bir dahi.
    ustelik cokda yakisikli. insana hayat veren sarkilari vardir.
    kendinizi gercekten vererek dinlerseniz bi cok sey bulabilirsiniz sarkilarinda...ask, mutluluk, uzuntu, dus kirikligi, ozlem...
    benim hayatimi her yonuyle degistirmis, tapiyor oldugum bir insan.
    www.atb-music.com adresinden daha cok bilgi ve resimlere ulasilabilir...
  • (bkz: ecstasy)
  • tam adı andre tanneberger olan alman dj. sürekli dünyayı gezmekle geçirdiği hayatını tavşan yol arkadaşları ile paylaşan komik adam.
    benim gönlümde ise her zaman "let u go" ile kalacak olan şeker adam, iyi müzisyen.
  • yahu ben bu adamı çok seviyorum.
    tabii ki bu sevgimin temeli yaptığı parçaların bana hitap etmesi. ama aynı zamanda çok sempatik bir havası var.
    bir de röportaj ve çeşitli videolarında sonuna kadar hayattan zevk aldığını görüyorum. minnettar ve şükrediyor bu adam. o yüzden gözümde daha da yükseliyor.
    kendisiyle oturup hayatın akışını dinlemek istiyorum, kafa kafaya verip.
    bir de yıllar önce kendisi için söylediğim, "beraber çıplak fotoğraf çektirme" eylemine olan isteğim de hala devam ediyor. yanlış anlaşılmasın, sadece fotoğraf çekiminden bahsediyorum.
    öyle işte, böylesine özel hayranlık duyduğum bir insan kendisi.
  • ecstasy gibi aşmış bir parçayı bizlere veren* ve senelerdir başka bir parçasını açmaya ihtiyaç duymadığım gurrub.

edit: atb feat. melissa loretta - ıf ıt's love (jeziel quintela, jquintel & manufactured superstars remix) al bunu alalalal
  • (bkz: distant earth)
  • herkesin 1-2 vocal trance şarkısı olabilir ama bu adamın 30 dan fazla güzel vocal trance şarkısı vardır. kesinlikle bu dalda başarılı.vocal yapan kişinin tonu ve sesiyle, ritimleri ayarlamada uzman.
  • all the best'in kisa yoldan ifadesi.
  • efendim özellikle 99-2002 bandında 9pm (till i come)isimli şarkısıyla fırtınalar estirmiş one hit wonder alman dj.

kendisinin alman olduğunu bugün tesadüfen, spotify'da resmini görünce öğrendim. adamın alnına alman yazsalar bu kadar stereotipik bir görüntü elde edilemez. onu da belirteyim dedim.
    diskografisini pek beğenmedim, till i come dışında ecstacy diye bir şarkısı var, bir o idare eder gibi geldi bana onca şarkı içinden.

bunlar dışında, kendisi süper bir şarkı sözü yazarı, onu da es geçmeyelim.
    "till i come
    change it and see"*

doktorda sıra bekliyorum arkadaşlar, bu şakalar komiklikler hep ondan. till i come güzel ama valla, bugünkü moda uygun.
  • iki kez hollanda’da canlı da izlemiş biri olarak çok seviyoruuuum seni atb. haaa eşimin staff olmasının avantajını kullanarak tanışmıştım onu da eklemeliyim:) asla eskimeyecek müthiş bir dj
hesabın var mı? giriş yap