• koc universitesinde bir dekan*.
  • koc universitesi rektoru
  • tek bir harf eksigi yüzünden sorunun puaninin yarisini, son anda yapilan aritmetik hatasi yüzünden hepsini kiran bi adam
  • 1993 yılı tübitak matematik ödülü sahibi, aşkar teoremini bulan profesör. phd'sini princeton'da yapmış koç üniversitesi eski idari ve iktisadi bilimler (cas) dekanı,yeni* rektörü
  • bizim zamanımızda dekandı kendisi, simdi seha tiniç'in yerine rektör olmuş. zaman zaman fazla zekadan bulanan bir zihni olan ve eski kampusun bir yerinde tablosu asili duran hocamizdi. herseye ragmen saygi duyulmasi gereken bir bilim insanidir.
  • iki donem benim advisor ım oldu. ikinci donemin sonlarına dogru aniden istifa eden rektörün yerini alınca bana advisor olmanın insanı nerden nereye taşınığına dair saçmaladığım olmuştur. eee yüzüne karşı diil..
  • onlarca inanilmaz uygulamaya imza atmis bu kisiden fazla konusup sinir bozmaya gerek yok. parlak bir akademik kariyer rektor olmaya yetmiyor tabii ki, lise muduru olmakla rektor olmak arasindaki cizgi ne kadar kalin ve net olsa da herkes algilayamiyor.. (see entries #1896006 and #1904284 for more information)
  • seha tinic gibi son derece karizmatik bir kisiligin ardindan koc universitesi'nin en yetkili karar mercii olarak gorevlendirilen fakat halefinin basarisina ulasabilmesi icin oncelikle pantalon paca boyunu duzgun ayarlayabilecek bir terzi ile yola cikmasi gerektigini dusundugum, benim zamanlarimin dekani, simdiki zamanlarin rektoru..
  • koç üniversitesi mütevelli heyeti başkanı rahmi m koç tarafından önümüzdeki beş yıllık zaman dilimi için rektörlüğe devam etmesine karar verilmiş şimdiki rektör.
  • koc universitesi ogrenci konseyi ile konusunca, vajina monologlarinin oynanmasina izin vermis ve radyo koc'un düzenledigi festivalin yapilmasi, zarar edilirse de zarari okulun karsilayacagini bildirmis olan; pek suya sabuna karismak istemeyen ama aslen ögrencinin yaninda olan, mütevelli heyetine pek de bir sorun yaratmamak icin cok ses cikarmayan, koc üniversitesi icerisinde akademisyenlerin haklarini seha tinic'ten cok daha fazla koruyan, yine de koc universitesinin agir bürokratik yapisiyla basedecek gücü olmayan, görev süresi bir bes sene icin daha uzatilmis olan rektör.
hesabın var mı? giriş yap