• uzak durun. ticari itibarı hali hazırda sıfırın altında. asla iade işlemi yapamıyor, paranızı geri alamıyor, hatta telefonla bile ulaşamıyorsunuz.

telefonu açınca karşınıza çıkan lale ile de iletişim kuramıyorsunuz.

baya rezil rüsva bir yer. bütün politikaları sizi sikmek üzerine.
  • herkesin belirttigi gibi ayni gun kargo yazan urunlerin hicbiri stokta yok sizi oyaliyorlar ve iade istediginizde de telefonlara cevap vermeyip suratiniza kapatiyorlar. 20 gun boyunca iadesini kartima gerceklestirmediler iptal ettigim siparisin tuketici hakem heyeti ile tehdit edince ayni gun yatirdilar. uzak durun rezillik cikmasin.
  • stokta olmayan ürünleri satan köylü kurnazı firma.
    istediğiniz ürün var deyip, başka ürün yollamayı online satışın avantajı olarak görürler. amaç müşteriyi olabildiğince yıpratıp, iade yapmamasını sağlamak.
    telefona bakmazlar, maile geri dönmezler.
    bırakın av malzemesini, cennetten tapu satsa almadan önce 40 kere düşünmeli.
  • mükemmel ötesi hazır olta takımları satan av bayii.
  • stoğunda olmayan ürün için sipariş kabul edip aklınca oyalama taktiği uygulayan firma.

oğlumun doğum günü için aynı gün kargo seçeneğiyle verdiğim sipariş için üç gün boyunca merak etmeyin pazartesi mutlaka elinizde olur deyip bir türlü kargoya veremediler. bu gün ise ithalatçı firmadan talepte bulunduk malesef pazartesi elinizde olamayacak cevabını verdiler. siparişi iptal ettim, tabi ki iade taksit, taksit olacak, dolara yatırırsınız artık. iade sürecini buraya editliycem.

edit: entryden 10 gün sonra karta iade yapıldı.
  • kesinlikle bulaşılmaması gereken site, dükkan. gidin 10 20 lira fazla verin içiniz rahat olsun. bir haftadır kargo ile uğraşıyorum. ben yanlış yaptım siz yapmayın.
  • "aynı gün kargo" diye listeledikleri ürünü tedarikçi firmadan ulaşmadığı gerekçesiyle kargolamayan çöp site

sakın avfoni.com sitesinden sipariş verme gafletinde bulunmayın
  • parodi markafoni gibi ismi varmış ve gerçekmiş.
    gün geçmiyor ki sözlükten yeni bir şey öğrenmeyeyim.
  • ankara tandoğan'da açıldığından beri takip ettiğim bir mağaza. internet şubesinden yaptığım alışverişte ufak tefek teknik sorunlar yaşasak da fiyat olarak çok daha uygun bir mağazamızdır. anadolu ajans'ının karşısındaydı mağaza.
  • online alışverişte hızlı çalışıyorlar. müşteri hizmetleri ilgili davranıyor. sitedeki ürünleri ürün sayfasında belirtilen sürede kargoya veriyorlar. sadece internet sitesinin işleyişinde bazı teknik sorunlar var sanırım, bazen belli bir sayfaya ulaşmaya çalıştıkça ana sayfaya yönlendiriyor.
hesabın var mı? giriş yap