aynı isimde "avlu" başlığı da var
  • şu an bana evde deliler gibi kahkaha attıran dizi. o azra’nın can düşmanı kudret’in adamı tarafından o manyağın elinden kurtarılması ve o bakışı allah’ım aklıma geldikçe gülüyorum.
  • bomboş geçen 28. bölüm sonrası öldü sanılan
    dizi, 29. bölümüyle tekrar sahalara dönmüştür.

şahane bir bölümdü.
  • 2 yıldır izlediğim tek türk dizisi.( dizi izlemek ne banal düşüncesinden değil 4 yaşında bir çocuğum var ve işten akşam 8 de geliyorum hayatım dizi olmus)2. sezonda zaman zaman temposunu düşürse de izlemekten vazgeçmedim.demet evgar ın hatrına her türlü izlerim zaten.diğer dizilerle karşılaştırdığımda gerçekten farklı ve başarılı.bu sezon biterse boşluğa düşücem gibi.
  • ıki günde bir isyan çıkan mapus ama kimse transfer olmuyor masallah. bir de çekimleri ağır kesmeli geçmeli yapınca güzel dizi yapılmış olmuyor.
  • ülkede başka hapishane yokmuş gibi kadını, kadının çocuğunu öldürdüğünü iddia ettiği çocuğun annesinin olduğu hapishaneye koyuyorlar, o yetmiyor bu kadın çocuğunu öldürdüğü iddia ettiği çocuğun aynı hapishanedeki annesini bıçaklıyor; sonuç, aynı hapishane.
    o da yetmiyor bu kadın hapishaneden firar ediyor, çocuğunu öldürdüğünü iddia ettiği çocuğu öldürüyor ve yine öldürdüğü çocuğun annesinin bulunduğu aynı hapishaneye gönderiliyor.

başka sorum yok, tanık sizin.

ayrıca ahmet kaya olmazsa napardık temalı bir başka dizi daha.
  • türk toplumunu giderek mafyöz ve hukuksuz meksikavari bir hale getirme işlevini amaç edinen dış kaynaklı derin güçlerin kadınlara ayırdıkları pay....(çocuğu yetiştiren kanımca temelde kadındır)
    komplo diye düşünebilirsiniz ama ben gerçekten böyle düşünüyorum...
    son 1-2 aydır polis ara mahallelere uyuşturucu vb.nedenlerle baskın yapmaya gittiğinde giderek çukur dizisi özentisi gruplarla karşılaşıyor,bir yandanda kan banyosu yaptırma peşinde birileri açıklamalar yapıyor hemde savcılara bile diklenerek!
    arkadaşım toplum isteyenin istediği gibi karıştıracağı 80 öncesi bi hale sokulmak isteniyor tehlikenin farkındamısınız?...
    devletin bu mafya ve şiddet övücü dizilere bi el atmasının vakti geldi geçiyor diye düşünmekteyim....
  • hiç seyretmedim ama trailerlarından anladığım kadarı ile memlekette ne kadar çirkin karı varsa bir diziye dolduralım tutarsa para kazanırız dizisi ..
  • hiç bir mahkumun sigara içmediği dizi.
  • sürekli sanki kızılderililer ile kovboylar kıyasıya savaşa girmiş gibi yüksek gerilim müzikleri çalan dizi.

oyuncuların söyledikleri bile boğuk boğuk çıkıyor, müzikter anlamsız bir şekilde yükseldikçe çoğu zaman zor anlaşılıyor. bu leş müzikler ne kadar önemliyse artık?!?

bildiğim duaları okuyorum set işçileri dışında emeği geçen kulağı tıkalı mıdır nedir her kimse sorumlularına!
  • 30. bölüm itibarıyla üniformalarda ve cezaevi içerisindeki belirli yerlerde devletin resmî ceza tevkif evi logosunu kullanmaya son veren dizi. son verilen de olabilir, herhangi bir açıklama yok.
hesabın var mı? giriş yap