• e hani basın özgürlüğü, insan hakları diye yaygara yapan ukala ab komiserleri, pek güdümlü stk'lar, en bi genç siviller falan neredeler? ulusal kanal'dan sonra art. sıra kanal b'de herhal. başka da 10. köy yok zaten.
    vay anasını nazi almanyasını aratmayan şeyler oluyor ülkemde ve şu millete bak pusmuş, kuyruğunu bacaklarının arasına sıkıştırmış, bana dokunmayan yılan bin yaşasıncı olmuş. muhtaç olduğun kudret nerende belli değil. yuh olsun size.
  • digiturkun sorgusuz sualsiz 36 numaralı kanaldan 112 numaralı kanala attığı kanal. yerine de hükümet yanlısı beyaz tv diye yobaz bir kanal koymuşlar. hayır digiturkun daha önce kafasına göre kanal yayından kaldırdığını gördüm ama birilerine yaranıcam diye bunu yaptığını da ilk defa görüyorum. digiturk yaranmak istediklerine yaransın o zaman ama bana yaranamadı. yıllardır kullandığım digiturkun bittiği an budur benim için.
  • baskın düzenlendiğini ve arandığını duyduğumda gülmekten kendimi alamadığım televizyon kanalıdır. güldüm çünkü gerçekten çok komik! hükümete darbe yapmak amacı için kurulmuş bir terör örgütü kapsamında kuşkulu bulunurak aranıyor yani.
    sabahtan akşama kadar hükümet aleyhtarı yayın yapan, ergenekon örgütü davasına giydiren ve tüm program yapanların neredeyse muhalif olduğu bir televizyon. böylesi büyük ve ciddi bir illegal örgütlenmenin içinde olanlar, kendilerini bağıra çağıra ilan etmek yerine, sessiz ve derinden giderler, sağ gösterip sol vururlar diye düşünüyorum. belki yanlış düşünüyorum, öyle ya; bizimki sıradan insan mantığı, ne biliriz örgütü mörgütü... hani onca okuyup izlediğimiz, gizli örgüt, darbe vb. lerini konu alan kitaplara, filmlere dayanarak böyle bir mantık yürüttüm.
  • rauf denktaş'ın da yakında program yapacağı söylentileri dolaşan televizyon kanalı. kktc merkezlidir. sahibi, -şaşıranlar olacaktır- türk metal sendikasıdır. bu sendikanın başkanı mustafa özbek milliyetçi-muhafazakar kadrodan bir adamdır. daha da şaşıracaksınız, dedeman'ın işlettiği büyük anadolu oteli bu sendikanındır. yeter mi? yetmez.. kktc'de bir oteli daha vardır bu sendikanın. konukları pek bir gariptir.
  • (bkz: ulusal kanal)

(bkz: kanal b)
  • rte'nin "ananı da al git" repliğini tanıtımlarında kullanabilecek kadar cesur tv kanalı.

özellikle bu dönemde...

(bkz: ergenekon operasyonu)
  • yayınının durdurulması sözkonusu olmayan kanal. basılan yer avrasya tv ankara stüdyosu, oysa avrasya tv'nin merkez yayını kktc'deki ana kumandadan yapıldığından herhangi bir kesilme, durdurulma, el koyma söz konusu olmamıştır/olmayacaktır.
  • an itibariyle sungurluspor izmir hava gücü voleybol 2. lig maçını canlı yayınlayan kanal. neden izliyosun? deli misin? diye sorarsanız,vatani görevini hava gücünde oynayarak ballı kaymaklı yapan arkadaşımı izliyorum da ondan.
  • an itibariyle rasmussenin konusmasını yayınlarken sesi vermeyip agzını da bir siyah kutucuk ile kapatarak ilginç bir protesto yapmaktadır.roj tv hamisini ve peygambere küfrü savunanı iletmek istemiyoruz diye alt yazı geçmekteler.
  • ankara şubesinde, yaklaşık 4 aydır maaşların ödenememesinin arkasından işten çıkarmalar ve istifalar meydana gelmiş. yayın var, ama bunda ankara'nın payı ne orandadır bilinmez. daha önce de maaşların ayları bulacak şekilde geciktirildiğini arkadaşlarımdan duyardım. işçi hakları filan diye sayıklarken, bir çalışanın en doğal hakkı olan maaşını alamaması mı büyük tezat; yoksa bizim gibi, birine 20 lira borcu olsa bile diken üstünde oturanlar mı mikro düşünüyor, karar veremedim.
hesabın var mı? giriş yap