• bi artısı var mı merak ettiğim kart.

hali hazırda free kullanıyorum taksit ile ilgilenmiyorum bi tek vale hizmeti var o da benim yaşadığım şehirde yok.
    bilen varsa yeşillendirsin bi kaç güne gelir zorla yolladılar 169 lira ödemeye değer mi?
  • her kart gibi eğerki mevcut kampanyaları sizin harcama alışkanlıklarınızla denk düşerse, sizin için faydalı ve kazançlı bir kart haline dönüşür.

örneğin bu ay carrefour, koçtaş, bir çok giyim mağazası ve restoranlarla kampanyası var. hatta zubizu geçerli mekanlarda, zubizu indirimlerine ek %10 daha indirim sağlıyor.

axess gold’dan memnundum fakat limit 30bin tl üzerinde olunca platinum otomatik yollanıyormuş. aralarındaki farkı anlamış değilim ama 1 sene aidatsız hediye ettikleri için aktif kullanıyorum.

garanti bonus kampanyaları çok saçmaladığı ve 3-5 tl gibi kazançlar sağlamaya başladığı için bu kartı kullanmaya başladım.
    gittigidiyor ve n11 içinde farklı fırsatları var.

şimdilik iyi gibi. özellikle bu ay şans eseri yaptığım bir çok alışverişte kampanyası vardı tesadüf oldu. yaklaşık 250-300tl civarı bir chip para kazandırdı.
  • ya arkadaş, kartın üstünde neden kart bilgileri olmaz? seviyorum seni akbank ama sırf kart numarası giricem diye juzdana yönlendirdiğin için bol bol sövüyorum haberin olsun. herhangi bir e-ticaret sitesinde fırsat oluyor ve kart bilgileri gireceğim diye harcadığım vakitten ötürü fırsat kaçırıyorum. böyle olmaz.

edit: kart tasarımına laf eden olmuş ben katılmıyorum. bir tasarımcı olarak da beğeniyorum bu sadeliği ama gümüşi olarak falan ekleseydiniz ya da arka kısmına bilmiyorum bu konuda kullanışlı bir kart değil.
  • "yapacağınız tasarımı sikeyim" denesi kart... üstteki eski, alttaki yeni şekli... görsel

büdüt: cüzdanı soranlar için, budur...
  • bir boka yaramayan kredir kartı. işe yarayanı için
    (bkz: wings)
hesabın var mı? giriş yap