şükela:  tümü | bugün
 • denizli'de elektrik dağıtım hizmetini veren firma.

  http://www.aydem.com/
 • borcu elektrik saatine tebliğ edip sorgusuz sualsiz cereyan kesme yetkisini elinde tutan kuruluş, borcuda elektrik saatinden haczeder artık.
 • aydın, denizli ve muğla'da elektirik dağıtım hizmetleri yapan bu şirket hakkında elektirik mühendisleri odası'nın yaptığı açıklamaya göre, bölge dağıtımının aydem'e devredilmesinin ardından kayıp ve kaçak oranı 2 kattan daha fazla artmış!
  http://www.emo.org.tr/….php?kod=71127&tipi=5&sube=0

  (bkz: yeni başlayanlar için özelleştirme)
 • marmaris'e 25 km mesafede karacasöğüt' e bağlı tuzla mahallesine yıllardır hizmet götürmeyen şirket.
 • 44 44 186 nolu çözüm merkezine sahip elektrik dağıtım şirketi.
 • yaptığı işle alakası olmayan, beceriksizlik sözünün vücut bulduğu şirket.

  bir sanayi sitesi içerisinde kimseye haber vermeden elektrik voltajları ile oynayarak o site içerisindeki, tüm kantar, bilgisayar yada plc gibi ürünlerin yanmasına sebep olabilecek yetenekte yetkilileri bünyesinde çalıştırabilir,

  sözüm ona çözüm merkezi adı altındaki telefona bakan personel hiç utanmadan suratınıza telefon kapatabilir,
  bir daha geri arayıp, durumu başka bir personele anlattığınızda böyle bir olayın yaşanmadığını idda edebilir,

  pazar günü her yarım saatte bir elektriği kesip vererek, yada oluşmuş bir sorunu test etmeden gidererek her yarım saatte bir elektrik kesintisine sebep olarak evdeki bulunan modem, televizyon, klima ve kombi gibi elektronik beyne sahip olan cihazların resetlenmesine en uç noktada bir çok elektronik aletin besleme ünitesinin arızalanmasına sebep olabilir.

  yine bu durumlar karşısında çağrı merkezinin cevap vermemesi insanı şaşırtmayabilir.

  eğer elektrik dağıtım şirketimizi kendimiz seçebiliyor olsa idik, bu entry her türlü gg olabilir, hatta firmanın ticari itibarının zedelenmesine sebep bile olabilirdi ancak , hem seçemediğim bir kuruma mecbur olduğum için , hem kendisinin takip edemediği kayıp bedelini ben ödediğim halde bana adam gibi hizmet veremediği için iş bu entry içerisinde geçecek olan analı bacılı küfürlerin hepsi yazar tarafından oto sansüre sokularak yerlerine daha uygun kelimeler eklenmiş ve olası ispiyonaj durumları engellenmeye çalışlılmıştır.
 • müşteri hizmetlerini ararsın 10 saatte cevap verirler kredi kartınla ödeme yapmak istersin ödeme alamıyoruz derler. kuzum siz ne işe yararsınız demek istiyorum. neyse ki garanti bankası paramatik'leri ödeme kabul ediyormuş. işte denizli'de oturuyorsanız böyle kucağına düşersiniz bu para baronlarının. kanıma dokunan bereket jeotermal 'in grup şirketiymiş yine binlerce kez lanetler olsun.
 • abone yapmak için binadaki tüm dairelerin birlikte başvurmalarını bekleyen şirket. özelleştirilmemiş olsa, bu kadar saçma uygulamalar yapamazdı muhtemelen. neymiş, yoruluyorlarmış. her dakika kendilerini anıyorum.
 • elektrik kesintilerinden artık bıkkınlık getiren şirket. biriniz de işinizi düzgün yapın amk.
 • nijeryada elektrik dağıtım işi yapan firma. ayrıca planlar arasında elektrik üretim de varmış.hala jeneratörle elektrik üreten nijerya kabileleri, güzel piyasa olmuşturlar kendileri için.