• çekimlerine başlanan, oldukça merak ettiğim filmdir kendileri. cem gelinoğlu'nun kalemini oldukça geliştirdiğini belirtmem gerek. diğer filmlerini de işin içine katarak aykut enişte filminin kendi açımdan başarılı olduğunu söyleyebilirim. sabırsızlıkla 2. filmi bekliyorum. konusu da merak uyandırıyor.

not: hesabıma para yatmadı. elden parayı aldım. bilginize.
  • çalışmalar başlamış. geliyor.

https://twitter.com/…ine/status/1286212101179088897
  • 1 çok iyiydi bozmaz inş
  • ilk filmde başlı başına filmi götürdü cem gelinoğlu, onun yanında melis babadağ gerçekten onu dengeleyerek harika bir ikili olmuşlar.

t: 2. film ile seri olarak devam ettirmek istenilen film. 2022 başı gibi yayınlanması bekleniyor.
  • cem gelinoğlu henüz vine dünyasında iken deliler gibi izler ve herkese önerirdim. şu ana kadar ne iş ürettiyse hepsini de izledim. en beğendiğim aykut enişte olmuştu. sabırsızlıkla bekliyorum bunu da.

kendisi bu arada çok mütevazı, canayakın bir insan.
  • zaman ve para israfı 2
  • aykut enişte filmini 2 kez izlemiş bir insan olarak beni sevindiren haber.
  • ''aykut eniştem dedi, gelsin dedi, hepimizi hizaya çeksin dedi.''

birincisini baya beğendik. 2 defa izledik. samimi, kaliteli film. inşallah devam filmi de bu şekilde olur. gişesi bol olsun diyelim.
  • güzel film bol küfürsüz
  • koca yaz hakan yilmaz ile denk geldik, castta olduğunu bilseydim valla spolier için boynuna çökerdim ama işte sinemaya kismet diyelim.
    şimdiden şansı bahtı açık olsun, hâlâ da bir çok kişiye gönül rahatlığı ile "izleyin" dediğim filmin ikincisi, inşallah güzel olur.
hesabın var mı? giriş yap