743 entry daha
  • bu adamı disiplin kuruluna sevk etmeyen ve partiden ihraç etmeyen partiye yazıklar olsun! yetti artık, skandallar. anca tanju özcan'ı ihraç ederler. yazık ya.
  • şu karadenizlileri ve doğuluları, içanadoluluları bir süre siyasetten alsak ortam baya temizlenir
  • kaset skandalıyla gn. başkan değiştirmiş bir partinin milletvekillerinden beklenen hareketler ve hela terliğini koysalar oy verecek bir kemik kitleye sahip partinin sıradan işleri.
  • makam mevkiyi kaldırabilen var, kaldıramayan var hocam. kaldıramayanların da sistematiği o kadar tipik ki. genç kız peşinde kontrolsüzleşmeler, kuş gibi, manyak gibi 7/24 kızın peşinde dönmeler, kızın zaten halihazırda yapacağı işlere bulaşıp “bak bak senin için ne kadar uğraşıyorum bak” pozu kesmeler, kızın (belki kendisinin sonradan kendi kendine içine edeceği, o ayrı) kariyerinin bu sebeple bizzat içine etmeler, beri yandan başkasına “ya ben ona çok şeyapmadım hatta git dedim” diye sıkmalar. yalan, dolan, şov ve genç kız peşinde bir hayat. kitap olsa bu kadar adım adım anlatır yani.

abicim sen kaldıramayanlardansın, baştan beri de belliydi. ama ben en çok şuna şaşırdım, bu nasıl bir cahil dili lan? yurtdışında okudum ettim, öyle uzmanım böyle zart zurtum diyorsun, dandik ingilizcene rağmen hadi yiyelim bu hikayeyi diyoruz da, şu ettiğin lafları eziklediğin kırsal akp seçmeni etmez. elli kişiyle beraber olmuş, 'ehli namus', ben zaten ceketimi aldım çıktım falan. içim dışıma çıktı dediklerini okurken. bu arada sen de burayı mutlaka okuyorsundur, o manyaklık var sende. ne yap biliyor musun, sus ve defol git artık. vekil maaşını da korkmaz vakfına bi yere bağışla, kuruş girmesin cebine. helal etmiyoruz. iki tane kadının hayatının içine sıçıp, maskaralıklarınla ona buna koz verip, halkın çocukları gözaltında dayak yerken entrika peşinde koşmaya mesai harcayıp vergilerimizi yiyemezsin. açıklama falan da beklemiyoruz, çık git, temmuz maaşını alma.
  • maalesef itibarını geri çevirilemeyecek şekilde zedelemiş gibi gözüküyor.
  • 11 senedir mv sanıyorum. siyasete her makam için 3 dönem sınırı konulmalı zaten.

eşiyle istifa etmelidirler.

tanım: mv
  • herhangi bir yakınınıza alenen torpil yapmışken nasıl halkın karşısına geçip 'liyakat' diyeceksiniz, kendisi ve eşi istifa etmelidir.

özel hayat özel hayattır ama siz özel hayatınızı milletin işine çoktan karıştırmışsınız. (partiler milletindir, millet için varlardır olmalıdırlar)
  • oldum olası abartılmış biri olduğunu düşündüğüm, her zaman ucuz kahraman havaları veren siyasetçidir. o nedenle de boşboğaz konuşmalarına şaşırmadım.

beni üzen ise tabanı ve seçmeni bu kadar temiz olan bir partinin, bu kendini bilmezler yüzünden imajının zedelenmesi.
  • şanslı kerata. büyük bir rezilliğe imza attı ama sedat peker bombayı patlatinca arada kaynadı.
  • eski eşi tarafından ipi çekilmiştir. kadın "kill them all" demiş.

yaaa beyler, naparsaniz yapın ardinizda kızgın, hayalkirikligina uğramış, üzgün, öfkeli bir kadın bırakmayın. er ya da geç ayağınıza dolanır.

ayrılın tabii hakkınız, sevmiyorsanız bitirin ama her şeyin yolu var, usulü var. aldatmak, sadakatsizlik etmek dürüst yollar değil, karşısına çıkıp sevmediğinizi söyleyin, onun da duygularını kollayıp ilişkiyi centilmence bitirin, yoksa kacinilmaz son bu olur. bitislere saygı gösterin, karşı tarafın yasına saygı gösterin ne demek boşandıktan 3 ay sonra evlenmek falan, dur kadın bir soluklansin.

üzgünüm ama yanlış yolu takip ederek doğru çıkışı bulamazsınız...
95 entry daha
hesabın var mı? giriş yap