• maalesef eski havasını kaybetmiş oyuncudur.
  • sesini çocuk gibi yapınca sempatik olduğunu söyleyip onun böyle konuşmasına sebep olan kim varsa tokatlamak lazım. tüylerimi diken diken ediyor.
  • bir turlu isinamadigim kadin oyuncu; guldur guldur'de zaten skeci durdurup, ali sunal'in soru sormasina acaip kil oluyorum.ama bundan da kotusu o sorulan sorulara aylin kontente'nin cevap vermesidir.komik ve eglenceli olmamasinin yaninda gayet de itici oluyor, aslinda aylin kontente komedi karakterleri yerine baska karakterleri denese daha iyi olabilir, esi alper kul mu zorluyor acaba: " ben komedyenim sen de komedyen ol birlikte devam edelim, sen ayri projede ben ayri projede olmaz" bunun gibi bir sey mi diyor.alper kul cok basarili bir oyuncu, her ne kadar insanlarin aklina alper kul denilince sumela'nin sifresinin gelmesi buyuk bir talihsizlik olsa da gayet iyi bir komedi oyuncusu, senle aylin ayni degil be alper abi anla bunu.
  • kuntakinte gibi bir soyadı olsa da sanatçıya yakışıyor böylesi bir soyadı. gerçi kul oldu, çoluk çocuğa da karışmış ben ilk televizyonda görene kadar.

kendisini 80leri internette izler iken keşfettim. ahmet'in anası, oğlunu süslü gülden'den kurtarmak için ayarlamıştı. oyuncu seçimi konusunda çok isabetli davranmışlar, ahmet'in gözü kör aşkını vurgulamak adına. aşk olmasa, bir tarafta soğuk nevale, itici, karakuru, züppe gülden, öbür tarafta hanım hanımcık, düşünceli, güzel ve şirin, halk insanı aylin! ilk göründüğü gibi olmayabilir, beki de kendini öyle gösteriyor vs. boşver. öyle olmadığını farzedelim. ulen gülden'i seçmek için hıyar olmak lazım! ama aşk bu. güzel işlenmişti.

6 aydır onu da ihmal ettiğim, tek izlediğim diziyi de gerçek gibi anlattım şu kontente yüzünden.
  • ekranda görünce kanalı değiştirdiğim kişi... programa çok yazık oluyor...
  • beyaz saçlı teyze rolünü mükemmel yapan oyuncu. resmen teyzeye dönüşüyor yav.
  • beyaz saçlı teyze rolünde beyaz saçlı teyze hariç herşeye benzeyen kişi. çocuk sesiyle kelimeleri yanlış söyleyen beyaz saçlı teyze mi var ortamda... biz marsta yaşıyoruz sanırım.
  • sebebini bilemediğim bir şekilde bana "martı"yı çağrıştırıyor bu kadın. çığlık çığlığa bir martı...
  • güldür güldürü izlenebilir kılan kadın, onun olduğu skeçleri izleyip geçiyorum.
hesabın var mı? giriş yap