• ciddiye aldığım ender konulardan biri de kendisi. ciddi ciddi bi' şeyler yazayım diyorum bu yüzden, ama yazamıyorum malesef şu an. onun için boş boş şeyler yazdım şimdilik.

boş boş şeyler yazdım. boş. bomboş. boş şeyler. evet.

boş?
  • - ayşe hanım yeni klibiniz hayırlı olsun.
    + teşekkürler, istanbul'un kızları adlı şarkıya çektik işte. bilmemkim ile çalıştık güzel oldu.
    - klip new york'ta çekilmiş. istanbul'un kızları değil miydi?
    + evet, o konuda çok üstüme geliyorlar anlamıyorum. istanbul'un kızı illa istanbul'da mı olmalı. istanbul kızı olup başka yerde yaşayan yok mu yani. hakkaten komiklik yapıcam diye üzerimden ucuz mizah yapıyorlar.
    - klibin başında amerikalı kızlar justin yerine seni tercih ediyorlar dinlemek için.
    + ahahahahahahah evet. onu espri olsun diye yaptık. justin aradı sonra. anlattım güldük eğlendik.
    - teşekkürler ayşe hanım, iyi çalışmalar.
  • kıskandığım 2 ayşe'den biri. ancak rakibi (ayşe arman) ile arasında dağlar kadar fark var. ayşe arman bir ilkti, farklıydı ve diğer meslektaşlarının arasından böyle sıyrıldı. bu kadın ise bildiğin boş. bomboş ama her şeyin içinde bir kadın. kendine inanılmaz özgüveni olan, her şeyin içinde bir kadın. üstelik keyif için yaptığı işlerden de para kazanıyor. öylesine iki satır yazıyor, okunuyor, üzerine bir de para alıyor, arkadaşlarıyla toplanıp şarkı yazıp albüm çıkartıyor, üzerine para alıyor, sahnede şarkı söyliyip kendini eğlendiriyor, oraya buraya gidip gezip klip çekiyor para kazanıyor, herkesin en yakın arkadaşı, herkesin kankası. bu kız ne ara ve neden bu kadar popüler oldu anlamıyorum. ne sesi ses, ne yazdıkları yazı. bildiğin özel okula giden şımarık kolejli kız. ne istersem yaparım, hayatta hiçbir şey benim için hayal değil diyecek kadar da yukarılarda dolaşıyor, o kadar kendine güvenli. kıskanıyorum kardeşim, böyle hayatı kim kıskanmaz...
  • görüldüğü üzere gül gibi kız. http://twitpic.com/23a5jt

hep gülsün, hiç konuşmasın.
  • " ivedik serileri bitince ne yapacak?" diye sorduğu kişiyle, ivedik serileri bitmeden önce birlikte olmaya karar vermiş olması muhtemel, şovmen sevgisi yüksek(!) köşe yazarı. çok ciddi bir kaynak için tıklayınız
  • hatırlıyorum da bu kız hasan pulur kendisini yerin dibine sokan o yazıyı yazdığında şöyle bir cümle etmişti cevabında: "napıyım yaniiee güzel olmak suç muaa?" gibi..
    komik kız vesselam.
  • http://sabah.com.tr/…0/07/12/cuuppp_ayse_sahnelerde

(bkz: ahahahahahahah)*

* söylemek istediklerime hukuk müsade etmiyor.
  • kendisi şahan gökbakar'a "misafirperverlik yapıp gazete almaya gittiği için" öpücük kondurmuş. şimdi ufak bi hesap yapmaya çalışıyorum da... gazete alınca tek öpücük, gazetede köşe verince iki öpücük falan herhalde. bugünkü kuru da tam bilmediğim için hesaplamada hatalar olabilir tabi. tanrım ne kadar da boş işlerle uğraşıyorum ben.
  • http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…7674&rid=2368

bu nasıl habersiz bir çekimdir bildiğin objektife bakıyor ayrıca öpücük kondurmamış yemiş resmen şahanı..
hesabın var mı? giriş yap