• eğer ölüm haberi doğruysa, depremin değil bir orospu çocuğunun istismar ederek öldürdüğü çocuktur. kucağında, ağır yaralı bir çocukla şov yapan adam o dünya tatlısı çocuğun katilidir.

edit: maalesef haber doğru çıktı. kahretsin. :( görsel
  • bu adam yargılanana kadar gündemde kalsın. ben izlerken kemiklerim acıdı, kalbim sızladı. tutamazsın böyle yaralı bir bebeği. cahil insanların gazabından koru bizi allahım.
  • off ya, cocuklar icin cehennem bu cehalet ulkesi.

kim bilir azra gibi baska kac bahtsiz cocuk son sansini da bu beyinsizler yuzunden yitirdi.

bu rezaletin en buyuk sorumlusu medya. sembol fotograflar/videolar cekip arkaya duygusal muzik dayamayi onlar asiladilar bu beyinsiz, cahil halka.
  • videoda yardım ettiğini zanneden bir şuursuz tarafından gerekli önlemleri alıp ambulansa ulaşmasını sağlamak yerine şov malzemesi yapılan küçük kız.

izlerken yutkunamadım. ne yapıyor bu adam? çocuğun suratından okunuyor ne durumda olduğu. video çekecek konuşacak zaman mı? çıldırmamak elde değil.

edit:anlam hatası düzeltildi.
  • enkaz altından çökmüş bir çocuğu bu derece tek başına alıp götürmek nasıl mümkün? hiç kimse ne yapıyorsun nasıl demez?
  • sol eli ve bacağı kırıklardan hareket edemiyor, sol göz kapağını kapatamıyor yüzündeki sinir felcinden.

belki dolu dolu cıvıl cıvıl bir hayatın olacaktı ama memleketimin iki ayaklı ‘canlı’ları devreye girdi ve buna izin vermedi. kimileri daha az malzeme kullanarak daha çok zengin olmanın derdiyle yaptı bunu, kimileri de daha fazla ‘like’ almanın.

senin talihsizliğin deprem değildi ki, bu topraklarda doğmuş olmandı küçük kız.
  • abi cehalet ciddi bir tehlike haline geldi. canımızı tehdit eder oldu.

bu herifin yaptığı işin taa....

derhal tevkif edilmeli salak herif...
  • kahroldum ya kahroldum, be amına koduğum değdi mi şovmenliğe.
  • söylenenlere göre öldüğü söyleniyor. allah sizi kahretsin orospu çocukları ya. şov yapacağım diye küçücük bir çocuğun ölümüne sebep oldu. kahroluyorum şu anda
  • allah'ım izlemez olaydım. bu nasıl cahil, vicdansız, bencil bir yaratık...
    insan değil...
    ah minik yavrum, ah canım benim... allah'ım nasıl günler yaşıyoruz.
    çıldırıcam artık!
hesabın var mı? giriş yap