• (bkz: yanılgı)
  • çoğu kirli sakallının henüz mesleğe atılmaması, genellikle öğrenci olmasından kaynaklanır. öğrenci adam öyle hergün sakal traşı olmaya üşenir ki bu da çok doğal böyle bir zorunluluğumuz yok. haa daha 10 gün öncesine kadar sakallarımın maşallahı vardı kirli sakal değil mağara adamı modeliydi. kestirdim hasta oldum. baba parası yemekten ayrı soğuktan korunmak içinde kullanılabiliyormuş sakal. şimdi yolunmuş tavuk gibi surat,sümüklü burnumla temiz suratlı evde hasta hasta oturuyorum da noluyor?
    7-8 gündür kirli sakallıyım iyileşip baba parası yemek için yanıp tutuşuyorum...
  • işe gitmek zorunda olmadıklarını belli etme yöntemlerinden biridir.
  • blazer ceket, pembe gömlek, yırtık kot ve deri çizme ile sakalınında sonradan ona katılmasıyla oluşan bebek, caddebostan delikanlısı ırkı.

(bkz: babam sağolsun)
  • ayrıca yüzleri tombul ve saçları çok kısadır.
  • bu kirli sakallı tiplerden bazılarıysa baba parası yemek yerine beceremeyecekleri işlere dalarlar. insanda keşke baba parası yemeye devam etseymiş yada en azından baba mesleğinin ucundan tutsalarmış duygusu uyandırırlar.

(bkz: daniel gonzalez güiza)
  • evsiz barksız köprü altı serserilerinin (bkz: ayyaş) istisnasız hepsinin baba parası yiyerek piizlendiğini öğrenmemizi sağlamış genelleme. ben de diyordum nereden geliyor bu değermenin suyu diye... ondanmış meğersem. vay çakallar vay.
  • çok mantıklı bir tespit. ayrıca her konuda genelleme yapanların gerizekalı olmasıyla arasında bir ilişki vardır.
  • mükemmel bir tespit. hatta bunların facebook profillerinde bir gece klübünde gömleğin üst düğmeleri açık şekilde tekilasını yudumlarken çekilmiş fotoları da vardır.
hesabın var mı? giriş yap