• ilk fragmanı çıkmış 21 ocak 2022 tarihinde netflix de vizyona girecek olan türk filmi. fragmana bakılırsa ana konu babam ve oğlum filmine benzemekte sonu da çok süpriz olmayacak gibi.

--- spoiler ---

ölüyorum ben
    --- spoiler ---

engin düzyatan'ın abartılı ve belçim bilgin'in olmayan oyunculuğu ile nasıl bir şey çıkacağı merak ile beklenmemekte.

--- spoiler ---

keman virtüözü*
    --- spoiler ---
  • klasik bir film.
    her ülke itinayla senede bir iki aynı konulu film piyasaya sürer. pek matah bir şey değil.

ayrıca fragman her şeyi güzel özetlemiş.
    filmin girişi gelişi ve bitişini gördük. izlemeye gerek kalmadı. çok saşırtıcı, birbirine yabancı iki insan olan bir yetişkin erkekle emanet edilen küçük bir kızın sonunda aile olması.

çok yaratıcı.

böyle devam sansasyonel hikayeler üretin ki hiç izlemeyelim.

t: tuvalette beş dakikada yazılmış hikayeler.
  • az önce tesadüfen youtube'ta fragmanına rastladım. fragmanı bile bitiremedim. bu filmi izlememek için çok geçerli iki sebebim var: engin altan düzyatan, belçim bilgin. izleyecek olanlara hayırlı olsun şimdiden.
  • --- şablon ---

ona bir oda ver.*

--- şablon ---

bıkmadınız şu şablondan.
  • fragmanı izleyince zaten filmi izlemiş gibi oluyorsunuz. türk ve dünya sinemasında on yıl önceye kadar onlarcası çekilmiş türde bir film. ne gerek vardı şimdi buna?

bu bkm mi netflix'i sağlam yakaladı da silkeledikçe silkeliyor yoksa netflix mi fakir türklerden gelecek paraya meraklı olmadığından kendisi için ucuz sayılabilecek paraya sırf türkiye'de de bir şeyler yapmadı demesinler diye bunlara kiloyla film dizi çektirip yayımlıyor, bilmiyorum. galiba ikincisi.
  • daha 25. dakikadan yeşilçam'a gittim. 25 dakikamı bana geri verin*
  • bugün çıktı tesadüfen gördüm tam tarihi bilmiyodum ama iyi oldu hemen izledim güzel bir film olmuş keman ziyafeti çektik valla konusu çok ahım şahım değil sürpriz sonlu da değil ama engin'i özlemişiz iyi geldi gülizar da aşırı tatlı bi oyunculuk sergilemiş ben beğendim
  • çok kötüydü, hikayenin hiçbir derinliği yok çok basit. bkm, netflix kaynaklarını sonuna kadar tüketecek gibi.
  • ee bu filmin babaları 35 40 sene önce çekildi.

amk duygusallığıma denk geldi ağladığımla kaldım.

tam bir yeşilçam filmi. bunu açıp vakit kaybedeceğinize canım kardeşimi açın hem ağlayın hem izleyin.
hesabın var mı? giriş yap