• hayal dunyasindaki kadini buliyim derken daldan dala atlayan erkeklerdir, dengesizdirler.hayalindeki kadini bulunca da dunyanin en romantik insani olurlar orası ayri.
  • burcumla iyi anlaşan gruptur. ayrıca oyuncu bir yanı da vardır.
  • aşık olmanın ne demek olduğunu anlamaya çalışarak ilişkiyi mundar edebileceği gibi, öğrendikten sonra sevdiceğiyle öğrendiği aşkı yaşayabilmek için elinden geleni ardına koymayan, kendini fiziksel olarak yorduğu gibi, ruhunu da yoran insan türü.hayata da aynı çaba ile yaklaşırlar.netekim düşünme yeteneklerini geliştirebilmek için hayatın ne olduğunu sorgulayarak geçirebilirler hayatlarının 3 4 senesini.sonra anlarlar, "bi bok yokmuş ulan.hadi geyik yapayım bari" şeklinde düşünce balonu eşliğinde, çevresindeki insanların hayatını mundar ederler. * *
  • bir tarafı hassas ,kırılgan ve fazla duygusal diğer tarafı coskulu,heyecanlı ,uclara gitme egilimli ve sınırları zorlayan erkek tipi..kanımca sizofrenik bir yan barındırırlar bu özellikleriyle...
  • zeki, yaratici, sanatci ruhlu, kadin ruhundan anlayan erkeklerdir bunlar, kendimden biliyorum*.
  • en asil duygunun insandır lafının hakkını verircesine bir adamdır o da, hakkını vere vere sever ve çoğu zaman göründüğünden daha fazlasını düşünür, hisseder ya da hayal eder. bu yüzden, incelikler yüzünden belki daha çok üzülür ama olsundur, en delikanlıdır be.
  • balık burcu kadınından bile daha hassas olan, fakat inatçılıklarını neye bağlamak gerekir*karar veremediğim insanlar. ama her şeye rağmen melektirler, bebektirler.
  • sürekli konuşan biriyseniz aynısını ondan beklemeyiniz. o size cevap veriyordur ama siz duymassınız.
  • bir küçük beyefendi hali tavrında, evlenilecek erkek ve efendi çocuk sıfatlarıyla şımartılmasına rağmen duygusallığının bir balık kadınını bile bıktıracağı erkek. biraz sert ol kardeşim, tuttuğunu kopar. bir şirin şirin gülümseme, yeter...
  • kendime damat olarak almak istediğim erkek . nerde bulunduğunu öğrenir öğrenmez alacam.

edit: balık burcu kadını olarak denedim. yok balık burcu erkeğinden ne damat ne sevgili olur bana! olsa olsa arkadaş olur, başka türlüsü olmuyormuş tecrübe ederek öğrendim.....

edit: bu ara yine kendime damat yapmak istiyorum. kandırabilirsem editlerim.

imza :balık burcu kadını
hesabın var mı? giriş yap