• saga dogru uzayan sıraya girin. ama lütfen hepiniz birden üsüsmeyin. her erkege yetecek sayıda balık kadını bulunmayabilir. ama bu, sırayı töreyi unutmanız için bir sebep degil ki! sıranızı beklemek ve sansınızın yaver gitmesini dilemekten baska çareniz yok.”

astrolog “linda goodman”ın balık kadınlarını tanımladigi sözleri..
  • jüpiter etkisi altında kalmış , ağlamaklı fakat çekici hatun türü.
    tabi istisnalar olabilir herzaman. ben söylenenleri yaziyorum.
    genel balık burcu özelliklerine bağlı kalıncak olursa bu kişiler fazlaca hassas , hayalperest ve madde bağımlılığına yatkın olurlarmış.
  • burcum diye söylemiyorum ama* bir de karizmatik olurmuş bu kişiler. ayrıca sezgileri güçlü olurmuş.
    çok güzel bir burç aslında şu aşırı hassasiyet ve depresyon eğlimi söylentileri filan olmasa.
  • bi de şanssız olurmuş bu insanlar *
    kendim bi balık burcu olarak onayladım bunu kesinlikle.
  • ayrıca
    (bkz: balık burcu erkegi)
  • salak ve saftirlar. ama safliklarinin farkina vardiklarinda da savunma mekanizmalari gelistirirler, asilamaz kalin tas duvarlar gibi. halbuki sahtedir, kartondandir duvarlar. dura dura kalinlasir, kartondan tasa donusurler.**
  • bir balik burcu bayani olarak dengesiz oldugumuzu,sevince tam sevidigmizi,bir kere soguduktan sonra geriye donusumuzun cok zor oldugunu soyleyebilirim....
    balik burcu bayani cok cabuk kirilir,cok cabuk pes eder...
  • bir şeyin beyaz olduğunu bilirken aynı zamanda siyah olduğuna inanmamak için hiç bir neden göremeyen burcun kadını.
  • (bkz: reshiningfor)
  • kukusu akıntılı kadınlardır. sürekli görüştükleri tek erkek jinekologlarıdır
hesabın var mı? giriş yap