• kritik zamanlarda yaptığı indirimlerle hayat kurtaran sitedir. zaten barçın izmirde kendimi bildim bileli spor mağazası faaliyetlerini sürdürmekte ve güven sıkıntısı yaşatmamaktadır. kaldı ki internet satışlarında verilen hizmetlerden de memnun kalmamak imkansız. markanın internet açılımını takdir etmemek elde değil. üyelere hediye ayakkabı kampanyası da başlamış. vatandaşa hizmette sınır tanımayan site diyorum pembe nike kramponlarıyla milan baroşu gözlerinden öpüyorum.

http://www.barcin.com/
    (bkz: barcin)
  • buradan bir buçuk, iki sene evvel numara ve modelini hiç bir mağazada bulamadığım bir ayakkabı almıştım. gayet sorunsuz ve özenli bir şekilde ilgilenip yollamışlardı. tarihe not düşülsün.
  • inventus ile birlikte müşteri memnuniyeti açısından türkiye standartlarının çok çok üzerinde hizmet sunan online spor mağazası.
  • dün akşam sipariş ettiğim ürünün bugün elime geçmesiyle beni dumura uğratan site. üstelik yurtiçi kargoya rağmen bu kadar hızlı elime geçmesi ütopya gibiydi. tabi her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bunun da sonunun gelmesi çok uzun sürmedi. adidas spor ayakkabımı kutusundan çıkarttığımda kullanılmış olduğunu gördüm. böyle bişey var mı arkadaş, ayakkabı bembeyaz, tabanı simsiyah...aradım müşteri hizmetlerini, ilk müşteri temsilcisi gayet mahcup ve kibardı, sonra nedense ikinci biriyle daha görüşmem gerektiği hissiyle tekrar aradım, adam ne dese beğenirsiniz; kullanılmış olduğunu nerden anladınız! bugün gönderdim ürünü, not da yazdım içine mümkünse kullanılmamış ürün yollayın diye. bakalım benim şansıma stokta kalmamış olmasından korkuyorum.
  • spor giyime meraklı olanların kaçırmaması gereken site. alınan ürün neredeyse ışık hızıyla elinize geçebiliyor, bunun yanında arayıp da bulamadığınız spor markaların ürünleri de mevcut.
  • 22 saatte elime kargo ulastıran mukemmel site.zılır zılır müsteri memnuniyeti akıyo.
  • keşke ürünleri kadar çalışanları da kaliteli ve leb demeden leblebiyi anlayabilselerdi sanırım pek güzel olan mağaza zinciri olabilirmiş.
  • ürünlerin stok durumu hakkında bilgi vermesi gereken site
  • piyasadaki fiyatın %45 indirimli olarak bulduğum ayakkabıyı hemen kargolayıp elime ulaştırdılar, yanlış numara ayakkabı istediğim için değişim istedim ve kargo ücretsiz olarak tekrar yenisini gönderdiler. şükela.
  • seçtiğiniz ürünü elleriniz ovuşturarak sepete atmışken ödeme sayfasına geçince 'ürün stoklarımızda tükenmiştir' diyen saçma e-ticaret sitesi.. sanırım üye sayısını arttırmak adına ellerinde olmayan ürünleri stokta ve indirimdeymiş gibi göstermekteler..
hesabın var mı? giriş yap