• galaksi tarihinin en itici youtube kanalı. hayatımda ilk kez bir youtube kanalına iticiliğinden ötürü entry girme ihtiyacı hissettim. çok kötü. üslubundan tut hareketlerine, mimiklerine kadar her şey galaksiler arası diplomatik bir kriz çıkartabilecek kadar kötü. öyle ki hayatımda hiçbir youtubera yapmadığım şeyi yapıp sağda önerilenlerde çıktığı zaman kapatıyorum özel bir ilgi göstererek.

hele "şaka yav" adı altında paylaştığı o "gerdekte kim altta oluyodu acil" hikayesinden falan da haberdar olunca iyice öğürme geldi. böyle insanları ünlü ederek toplum olarak kendi kendimizden günah çıkarıyoruz galiba.

gerçekten inanılır gibi değil. çok şaşırıyorum.
  • bunun ve diğer youtube'da pubg mobil oynayanların hile yapmasına gerek yok zaten mobilden giren 11-12 yaşlarında çocuklar var karşıda bunları vurunca ben proyum falan diye havalarından geçilmiyor. özellikle bu barış bra denen yaratık fena havalı. keşke steam modunu oynasa da götüne soksalar o klavyeyi :d kill alamaz kill
  • hahah kardeşim olacak salak bunu izlerken gördün, son videosunda dolar almam falan diyor bir şeyler saçmalıyordu. yok sadece araba, sigara, alkol alacaksanız pahalılık var onun dışında kek pasta ucuz diyor. resmen sinirden delirdim bu herifi görünce. hakaret edemiyorum kendisine kendisi çünkü ufak ufak davalarla kazanç elde etme çabasında.

onun dışında çok elzem bir şey yapıyormuş gibi biz hizmet sektöründeyiz, hak etmeden zengin olan tiplere ne demeli diyor? o araya enes batur'u falan ekliyor haah şaka gibi, bir an yayında integral anlatıyor sandım. pubg videosu mu ne onlardan çekiyor, bir sike derman olmaz şeyler.

rezillik cidden, bir de ekonomi hakkında ders veriyor aahaha kardeşime de dedim, bir daha izlediğini görür, duyarsam kendi paranı kazanana kadar ne telefon ne bilgisayar yüzü görürsün.
  • pubg mobile youtube videolarında 1 ersin yekin, 2 kozmik karınca 3 mezarcı izlerim. bu arkadaşın videoları tavsiye olarak çıkar, es geçerdim. nasıl olduysa bir videosunu izledim. ben bu dvopu alıvım aga diye uğraştığı video. videonun bitiminde bavış bıva artık 1 numara olmuştu bende. izlediğim spreyi en iyi oyuncu diyebilirim. 10 numara adam.

8. ay editi : bileği sağlam eyvallah. nono live yayınlarında olayını çözdüm. bu arkadaş sahtekarlık yapıp altın kademe civarında takılarak kendinden kat kat zayıf, oyuna yeni başlayan çömezlere karşı oynuyor. youtube'a yükleyeceği videonun üzerine konuşmaları ekliyor. tam bir çakal.

ırzıkırık hareketler bunlar barış.
  • sanırım sütyen markası :)
  • hayatımda gördüğüm en itici 3-5 adamdan biri.
    hele son paylaşımları akla ziyan.
    gerçi her hareketi öyle ama neyse...
  • yaptığı izinsiz hazine araması ve bu aramada bulduğu sikke ile yüzük yüzünden 5 yıl hapis cezası olan pubg oyuncusu youtuber.

bulduğu sikke ve yüzüğü bir gün sonra müzeye teslim etmesine rağmen hakkında suç duyurusunda bulunulmuş.
  • bot ve kolsuzlarla altın liginde takılan keko. buna rağmen havalı takılan, ama çoğu videosunda win alamayan ağzı bozuk, esprileri kalitesiz lise 1 ergeni. adam hayatı boyunca as ligine çıkamamış ama bir sürü öveni var, garip tabii. ayrıca ersin yekin bu arkadaşa akm ile headshot atınca, montaj falan yapıp adamın arkasından atıp tutan birisi. pubg mobile oyuncuları arasındaki en berbat yayıncı olabilir.
  • en sevdiğim youtuber. keşke kankim olsa da takilsak içsek nargileye filan gitsek. muhabbeti çok iyi
  • ırkçılık yapan hileci pupg oyuncusu
hesabın var mı? giriş yap