• ülke, orospu çocukları ile dolmaya başlamış.

yazık...
  • başlığı açan arkadaş bol bol ceviz yesin.iyi gelecek düşüncelerin bile değişecek ceviz ye ceviz...
  • anlamsız soru..
    atatürk teröristle müzakere etmedi ki, sallandırdı.
  • patlamadan sorumluydu. orospu cocuklarının da kökünü kazırdı.
  • tabiki sorumlu olacakti 11 eylulden nasil amerikan baskani cia falan filan sorumluysa ulkemizde olan herhangi bir teror saldirisindan da basbakan kabine ve diger teskilatlar sorumludur
  • cevap veriyorum; evet sorumluydu.

hatta bugüne dönelim, diyorum ki şuan ülkenin başında her seçimde oy verdiğim chp olsaydı, yine kıyameti koparır bunun hesabını sorardım.

orada suçsuz yere katledilen insanların yanında sikimde değil çünkü anlıyor musun, bir partinin içinde bilmem ne kadar maaş alıp, sefa süren siyasetçiyi korumak falan. sokakta parçalanmış cesetler görüp de bir avuç siyasetçinin peşinden koşmayı insanlık onuruma yediremem en başta.

bu ülkede vatandaşlık görevleri diye birşey var, aynı zamanda devletin vatandaşa karşı görevleri ve sorumluluğu denen birşey var. bu sorumlulukları yerine getirmediği taktirde, devletin yönetimini her kim üstlenmişse hesap sormak bir vatandaşın görevidir. başındakileri yıkayıp yağlayanlar ise bu ülkeye zerre faydası, duyarlılığı olmayan parazitlerdir.

bilmeyenlere devletin vatandaşlara karşı temel görevleri;

1 – adaleti sağlamak
    2 – güvenlik
    3 – sağlık
    4 – eğitim

şimdi devlete karşı ufacık sorumluluğu yerine getirmeyen vatandaşı bile evire çevire siken devlet, bir zahmet bu terör olayları sonucu ölen insanların hesabını versin.
  • cevabı, "eğer şu hurmaları atatürk yemiş olsaydı evet", olan bir algı çalışması soru cümlesidir.
  • şehitleri 3-5 mehmetçiğe indirgemiş sıfatına bir isim koyamadığım tek hücreli canlı sorunsalı.
  • bağnazlık ve siyasal islamın ne kadar tehlikeli olduğunu kanıtlar mahiyette bir soru.
    (bkz: atatürk'ü koruma kanunu)

sorunun cevabı illaki merak edenler için
    (bkz: menemen olayı)
    (bkz: nutuk)
hesabın var mı? giriş yap