hesabın var mı? giriş yap

 • "03:21 mersinbaligi'nin soyu tukeniyor!"

  insan 15 dakka once soyler, hic pi$irmezdik. daha dakik olmasini bekliyoruz.

 • akp'li afyon belediye başkanı'nın açıklaması...

  evet, akp'li belediye başkanının yaptığı traş konuşmaya göre, afyon-şuhut'ta 15 sene önce petrol bulunmuş, ama üzeri 25 tonluk betonla kapatılmış. dış güçler çıkarmaya müsade etmemiş. 2023'te lozan antlaşmasının süresi dolunca petrolü çıkaracakmışız.

  kaynak;
  https://twitter.com/…asi/status/1470745671959519241

  video;
  https://www.youtube.com/watch?v=9skndncz_8k

  hey yavrum hey...
  kafalara bak, bu kafalar yıllardır hiç değişmedi. üstelik bu söylemler halk nezdinde karşılık da buluyor.

  şayet sevgili akp seçmeni bu başlığı okuyorsa;

  1-) lozan antlaşması'nın 2023'te bittiği falan yok. lozan antlaşması süreli bir antlaşma değildir.

  2-) lozan antlaşmasının hiçbir maddesinde türkiye şu madeni, petrolü çıkaramaz diye bir madde yoktur.

  3-)lütfen sizi yıllardır bu şekilde kandıran züppelerin yüzlerine tükürünüz.

  edit: video eklendi.

 • vay arkadaş! girişimcilikte bir çağ açar!

  benim 1 yaşını 20 gün geçmiş bir kız çocuğum var. her gün çoraplarını 1378 kere giydiriyorum. peşine dolanıyorum çocuğun. tuttuğu yerde çekip çıkarıyor çorabını. aynı durumu yine bizim evlerde birçok çocukta da görmüşlüğüm var. artık genetik midir nedir bilmiyorum ama böyle bir gerçeklik var ki bu çocuk denilenler, çoraplarını çıkarmaya bayılıyorlar. e biz ebeveynler de ne yapalım çocuk hasta olmasın diye peşi sıra takip edip o çorabı giydiriyoruz hâliyle. hatta benim kız beni görünce artık doğrudan doğruya çorabının olduğu yeri gösteriyor. çözdü meseleyi. ya da bunu bir oyun belledi. hiç bilemedim.

  diyeceğim o ki ey girişimciler! ey sermaye sahipleri! ey üretim araçlarını elinde bulunduranlar! ey iş gücü olanlar! çocuklar için, özellikle de benim çocuğum için ne yapın edin de bir ayaktan çıkmayan çorap üretin! ebeveyn yardım etsin de çıksın!

  hoş bu entry bir sinir patlaması anında yazılmıştır. yoksa çorapları çıkarmak da elbette bu mini mini yavrular için kimi motor becerilerin ve bilişsel becerilerin gelişmesine ve ilerlemesine yardım ediyordur. varsın çıkarsınlar be! ben on saniyede bir çorap giydirmeye de razıyım evet evet...

  ağzını yediğimin çocuğuna bak ya! yine çıkarmış ve "bababababa" diye bana sesleniyor! dur dur geliyorum minik kelebeğim!!! pehhe...

 • bir arkadaşım bu durumu bildiğinden aynı yüzüğün pahalı olanıyla ucuz olanını yaptırıp, gerçeğini veriyor kıza. 1 ay falan sonra versene yüzüğü bir bakayım deyip ucuzuyla değiştirmiş el çabukluğuyla. kız hala pahalı olanı taktığını sanıyormuş. kızlar ayık olun azucuk la.

 • arif: galatasaray benfica'yı benfica'da yenemez miydi?
  ali ece: yenemezdi !
  arif: nasıl yenemezdi?
  ali ece: maç lizbon daydı !

 • istiklal mahkemelerinin tekrar kurulması gerektiğini hatırlatan tweettir!

  edit-1:(bkz: #110717999)
  edit-2: bu çocuk tacizcisinden başka bir düşünce bekleyene yazıklar olsun.
  yaşasın “laik” türkiye.
  sen çok yaşa “gazi mustafa kemal”.
  edit-3: birebir aynı sözler ile bölücü terör örgütünün bir afişi:
  https://soz.lk/img/f3ddc3ni
  taraflar farklı ,sözler ve amaçlar aynı!!

 • skandal bir hadisedir.

  bu güruh, seküler biçimde yaşayan insanlara yönelik böyle dini dayatmalarda bulunur. sonra ülkede teokratik bir rejim kurulunca ilk önce kendileri kaçarlar kafir dedikleri avrupa ülkelerine. hiç şaşmaz. şu riyakârlığa bakar mısınız?

  ayrıca bu ne cüret?

  yahu savaştan, anarşiden ve avukatı olduğunuz ilkel doktrinlerden kaçıp türkiye'ye sığınmışsınız. buradaki insanlara hürmet edeceğiniz ve insanların yaşam şekline saygı göstereceğiniz yerde böyle bir densizliğe imza atıyorsunuz. bir değil, iki değil. bu kaçıncı oldu? yani gerçekten pes doğrusu.

  bu mülteci güruh, tavşan gibi üreyerek ve yeni göç akınları ile ülkedeki mevcudiyetlerini tahkim ederek pek yakında bu vatanın öz evlatlarının istikbâli hakkında söz sahibi olacaklar. bugün sayıları 10 milyonu geçmiş durumda. ülkenin hem demografik yapısı, hem hoşgörü kültürü, hem de lâik ve demokratik nizam gittikçe tahrip oluyor.

  tehlikenin farkında mısınız?