• dünyalar tatlısı bir insandır. ablası sayesinde tanıştık, çakalın önde gidenidir*, hiç birşey bilmem ben ayağına yatıp, türlü bilgiler, veriler toplar. rtn promotions organizasyonlarının önemli elemanlarından biridir. hep güler. kısaca çok severim kendisini.
  • pembe saçlı iş kadını..hem de saçında topuzu, boynunda fuları elinde laptop u olan cinsinden..yanımda olmadı mı konserlerden keyif alamadığım açıkça ortada olan...kelimelerin birleşip cümle oluşturamadıkları anlarda bir bakışla herşeyi zaten anlayan, kolunun altında şarabıyla kapıya dayandı mı kibrit kutusu modeli bebek evime huzur, gargamel modeli bünyeme neşe getiren kadın...tuallerimin köşelerinden sinir bozucu bir ifadeyle sırıtan japonların tek sorumlusu..
  • kendisini tanımamdan bugüne çok fazla zaman geçmedi ama yine de bu güzel günü hatırlamamak için bir sebebim yok.
    özellikle tool badim oluşunun da farklı bir anlamı var, tanıdığım ilk tool konserine gitmiş insandır kendisi. bu yüzden gizli gizli kıskançlık duyarım o'na karşı*
    iyi ki doğdun.
  • o kadar işine rağmen o bir sosyal kelebek* (bkz: social butterfly), konser organizasyonlarının olmazsa olmazı ve de bir gothic interpreter ayrıcaa
    kalplerde yaşayan ev arkadaşı*
    (bkz: entry girerken duygusallasmak) ve hatta
    (bkz: entry girerken huzunlenmek)
    (bkz: ozledim)
  • madem öyle benim de the gatheringbadimdir kendisi..
    çünkü öyle de güzel anlamış ki beni, yani bire bir aynı paralelde hislenmişiz meğersem home'a... kulaklarına "vay bea!" demek istiyorum...
  • (bkz: batik)***
  • ing(?). "banyomsu, banyomtrak" demektir... evet.. *
  • yaşlandığını hatırlatmak, yüzüne vurmak istemesek de illa ki "hatırlatın lannn" diyen insan.

(bkz: mutlu yıllar)
  • bir garip işkolik. son zamanlarda gününün %80ini çalışmakla, %10unu uyumakla, kalan %10'unu da sinir küpü halinde etrafındaki herkese abuk sabuk tripler atıp bağırıp çağırmakla geçiren zavallı. etrafındaki herkesi teker teker kaybetmeye başladı, ama bunu idrak edecek zamanı bile yok.
    çağırıldığı yerlere işim var gelememdiyerek gitmeyen, rüyasında bile çeviri yapan manyak. saç baş birbirinde, makyajı akmış, tek gözü seyirerek bilgisayar ekranında açık olan zargan, word ve hesap makinesinden kafasını kaldırıp kül tablaları ve kahve fincanları arasından aynayı bulup baktığında kendinden korkan çeviremeyesice.
    (bkz: imdat)
hesabın var mı? giriş yap