• norvecli vokalist beate lech ve basci marius reksjo tarafindan kurulmus grup. 12 temmuz da istanbul caz festivali kapsaminda turkiye ye gelcekler. ghosts adli sarkilari da dinlenesidir, harikadir.
  • çok güzel bir grup. çok güzel insanlar. çok güzel bir konserdi.
    amcamlar müzik olayını asmıs.
    tarif etmek için kelime bulamadıgım bir performans sergilediler. nedir o müzik nedir o ses?? bu kadar sevecegimi tahmin etmiyordum. oysa ne kadar içtendiler ve ne kadar yogun bir enerji yaydılar. kuzu saçlı hatun zaten sürekli gülümsüyordu, sahneye atlayıp mıncıklamak istedim.
    ama bis e gelmeleri hataydı. ghosts'dan sonra o sarkı kulaklarımı tırmaladı.
    hatun " i wish i were in istanbul. simdi istanbul'da olmak vardı anasını satayım " dedi :)
    bir daha gelsinler seneye. dinlemeye doyamadım. onlar dünden razı zaten.
  • (bkz: brandi belle)
  • (bkz: game)
  • sakin ama çok sesli, keyifli müzik yapan grup. tarzları için acid jazz diyen var; pop, chill out diyen var, hatta jazz ve soul karışımı olduğu da yazılmış. bana sorarsanız hepsinden biraz var..

benim favorim:

(bkz: ) big balloon

i'm an expansive, blown up balloon
    but my swollen bag contains only gloom
    with my last exhalation i sing a dismal tune
    i am a big balloon

i'm a flutterring helium balloon
    i will rise up in the air this afternoon
    tonight i'll cause an eclipse of the moon
    i am a big balloon

you blew me up
    you had me punctured
    you mended me
    refilled me
    administered artificial respiration to me
    now i've forgotten how to breath by myself
    i've still got my valve in your mouth

i'm a flexible, pliable balloon
    with a constantly extended volume
    i think i'll explode very soon
    i am a big balloon

i'm a hollow, straved balloon
    within me there's a reverberant, empty room
    so you've already left me, i assume
    i am a big ballon.
  • hangi ortamda dinlenirse dinlensin sizi kendi atmosferine çeken müziğiyle, şahane bir grup. özellikle ofiste dinlenirse oldukça rahatlatıcı. iyi vokal, kaliteli altyapı ve enfes ezgiler... son albümleri "at welding bridge" den favorim "diamond in the rough".
  • müthiş bir ses. otoriteler audio erection diyorlar bunun için kısaca. haklılar...
  • 31 ekim akşamı ankara'da cermodern'de müzik ziyafeti çekmiş grup.

dünya gözüyle de gördüm ve de dinledim ya.. ah ya!

öyle ki bir ara my name on the world ayini ile tanrının huzuruna çıkıp günahlarımızdan arındık.
  • nasil hic yazilmamis bilmiyorum ama skin deep diye bir parcalari vardir, tapilasidir.
  • bana nedense smokecity'yi çağrıştıran grup, daha doğrusu "solisti olan grup"
hesabın var mı? giriş yap